July 14, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

2 ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପାଣାଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ରାଶିକୁ ଆଜି ବଡ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ଉତ୍ଥାନ-ପତନରୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଆଲୋଚନାରେ ସାମାନ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡିକ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, କୌଣସି ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅନେକ ଥର ତୁମର କାମ ଘଟିବା ବନ୍ଦ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତିରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରେ ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଏହି ଉତ୍ସବ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଏ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ତୁମେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଏହା ସହିତ, ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଆଣିଛି | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ବିଚଳିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକାଗ୍ର ହେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ସୁଯୋଗଟି ଉତ୍ତମ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଚାଲିବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଲାଭ ଆଣିଛି | ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ହେତୁ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କମ୍ ନୁହେଁ | କମ୍ ପ୍ରୟାସରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିଲାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ସହଜରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିପାରିବ | ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *