July 20, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୪ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର Diwali,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ସଫଳତା

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଚାରିଆଡେ ସୁଖ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ କରିପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ମୁଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସମୟ ପାଖେଇ ଆସୁଛି | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଆୟର ଉତ୍ସ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ଭଳି କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଦୌଡିବା ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ କିଛି ଲାଭର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଦେଖା ଦେଇପାରେ, ଯାହାର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଯୋଜନା ଆସିପାରେ, ଯାହାକୁ ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଖିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବଡ଼ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଭାରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରଗତି ପଥରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଜଣଙ୍କୁ l ଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମେ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ଏକ ଭଲ ଖବର ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅର୍ଥର କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ କ stranger ଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କ୍ଷୁଦ୍ର ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦେଖିଲେ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି କାମରେ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ତୁମର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ ଗରମ ଲାଗୁଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ହୋଇଯିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର କିଛି ବଡ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ବ୍ୟବହାରକୁ ରଖ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଘରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *