July 20, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

Sammira Reddy ବିନା ଚିନ୍ତାରେ ଧଳା ବାଳର ସହ ସେୟାର୍ କଲେ ଫଟୋଗୁଡିକ, କହିଲେ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପରେ କଲର କରୁଥିଲି

ବଲିଉଡ୍ ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମୀରା ରେଡିଙ୍କୁ କିଏ ବା ନଜାଣେ, ସମୀରା ରେଡି ବଲିଉଡ୍ ର ବହୁତ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମର ଛଡା ସମୀରା ରେଡ୍ଡି ତେଲେଗୁ, ତାମିଲ୍ ,କନ୍ନଡ, ମାଲୟଲମ ଭାଷାର ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି, ସମୀରା ରେଡି ୨୦୦୨ ରେ ଫିଲ୍ମ ମୈନେ ଦିଲ୍ ତୁଝକୋ ଦିୟା ରୁ ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ, ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସମୀରା ରେଡିଙ୍କ ସହ ସୋହେଲ୍ ଖାନ୍ ଓ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ବି ନଜର ଆସିଥିଲେ, ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରେ ସେ ବଲିଉଡ୍ ରେ ବହୁତ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ସମୀରା ରେଡି ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିରେ ବିନ୍ଦାସ୍ ଅନ୍ଦାଜ୍ ପାଇଁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛନ୍ତି

ସମୀରା ନିଜ କଥାକୁ ଖୋଲିକରି ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖନ୍ତି ଯାହାଦ୍ୱାରା ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି, ସେମିତି ସମୀରା ରେଡି ବଡ ପର୍ଦାରୁ ଦୁରେଇ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ଓ ସେ ବହୁତଥର୍ ବଡ ପଜେଟିଭିଟିକୁ ନେଇକରି ବହୁତ କଥା କହନ୍ତି, ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ କରନ୍ତି, ଏହି ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ

ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଧଳା ବାଳରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ସମୀରା ରେଡି ଏମିତି ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ଯିଏକି ଖୋଲିକରି ନିଜ ବଢୁଥିବା ବୟସର ଚିହ୍ନକୁ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି, ସମୀରା ବହୁତଥର୍ ବିନା ମେକଅପ୍ ଓ ବିନା ଓଜନ କମାଇ ନିଜ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି, ଏହି ମଧ୍ୟରେ ସମୀରା ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଠି ସେ ଧଳା ବାଳରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି, ସମୀରା ରେଡି ଏହି ଫଟୋର ସହ ଲେଖିଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ବାପା ଏହି କଥାରୁ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି କି ସେ କଣ ପାଇଁ ନିଜ ଧଳାବାଳକୁ ଲୁଚାଉନାହାନ୍ତି

ସମୀରା ରେଡି ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ଏହି ପରି ବହୁତ ଶାନଦାର୍ ଭାବେ ଜବାବ୍ ଦେଇଥିଲେ । ସମୀରା ରେଡି ନିଜ ଧଳା ବାଳର ଫଟୋକୁ ସେୟାର୍ କରି ଲେଖିଥିଲେ କି ମୋର ବାପା ମୋତେ ପଚାରିଲେ କି କଣପାଇଁ ଧଲା ବାଳକୁ ଲୁଚାଉନ । ସେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ କି ଲୋକେ ମୋତେ ଜର୍ଜ କରିବେ, ମୁଁ ଜବାବ୍ ଦେଲି କି କଣ ଫରକ ପଡୁଛି, କଣ ଏଥିରେ ମୁଁ ବୁଢି, କମ୍ ସୁନ୍ଦର, ଓ କମ୍ ଆକର୍ଷକ ଲାଗୁଛି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜବାବ୍ ଦେଲି ଏହି ବିଷୟରେ ଏବେ ବି ମୁଁ ଚିନ୍ତିତ ନାହିଁ, ଯେପରି ପୁର୍ବରୁ ହେଉଥିଲା

ଏହି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାର ଗୁଣ ଅଛି, ସମୀରା ରେଡି ଆଗକୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେ କି ନିଜ ବାଳକୁ ସବୁ ୨ ସପ୍ତାହ ପରେ କଲର କରୁଥିଲି ଯାହାଦ୍ୱାରା କାହାର ଧଳା ବାଳ ନଜର ନ ଆସୁ, ଆଜି ମୁଁ ନିଜ ଫଇସଲା ନିଜେ ନେଉଛି, ମୋତେ କଲର କରିବାର ଅଛି କି ନାହିଁ, ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲେ କି ମୁଁ କଣ ପାଇଁ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ମୁଦ୍ଧା ବଦଳାଉଛି, ଏମିତି କଣ କରିପାରିବିନି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *