July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

19 ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ବୃଷ: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ରୋଜଗାରର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଦିନସାରା ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କାମରେ ଭଲ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦିନଟି ସୁଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ, ପଦୋନ୍ନତିର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଭଲ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ଟେନସନ ଆସିବ, ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସଠିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅନ୍ୟମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ନରମ ଏବଂ ଗରମ ମନେହୁଏ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ମନରେ ଚିନ୍ତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଚାଲିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂତନ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ମଧୁର ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଚାକିରିରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦ ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆପଣ ସମାଜର ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଚାକିରିରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ| ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ ନାହିଁ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହ ଜଡିତ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ସେଥିରେ କିଛି ଆରାମ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଚତୁରତା ବ୍ୟବହାର କରି କାମ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *