July 20, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

18 ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ,କେମିତି ରହିବ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ,ଏହି 2 ଟି ରାଶି ଲୋକ ପାଇବେ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବଢିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଭଲ ଖବର ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ବୃଷ : ଆଜି ଚାରିଆଡେ ପରିବେଶ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯାହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲରେ ଯିବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଘରୋଇ ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ ସ୍ୱାଭାବିକ ମନେହୁଏ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବା ଜରୁରୀ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ଏକ ଲମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଅଧିକ ତେଲିଆ-ମସଲାଯୁକ୍ତ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିନିଯୋଗରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହରାଇ ପାରନ୍ତି, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ |ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | ଶାଶୁଘର ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଭୋଜନ ଉପଭୋଗ କରିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କଠିନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଏକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଉପୁଜିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର |ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ବିଷୟରେ ମନ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଅଧିକ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ, ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *