July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

1 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ରାଶି ମାସର ଆରମ୍ଭ ରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଲାଭ ଦେବ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ମିସୋଗିନି ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ | କିଛି ବିଷୟରେ ଏକ ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରି, ତୁମେ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଦିନ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଜୀବନର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ, ଚାପ କିମ୍ବା ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବ | ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ହସ ଏବଂ ଥଟ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରିବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନଟି କୁମାରୀ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟେନସନରେ ବିତାଇବ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣରେ ବିରକ୍ତିକର ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କର | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ଘଟିବ। ବାହାରେ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ବିପଜ୍ଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ତତ୍ପରତା ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର, ଏହା ତୁମକୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ତୁମର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ସଫଳତାକୁ ନେଇ ଖୁସି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ସୁଖଦ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସଭା ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଉଦ୍ୟମ ହେତୁ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜିର ଦିନ କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ଜମି କିମ୍ବା ଘର କିଣି ପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ମିଳିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ସମୟ ବିତାଇବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *