July 14, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

2 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ପବିତ୍ର ଶ୍ରାବଣ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର ମେଲୋଡି ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ଦ୍ରୁତ ହୋଇପାରେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣରେ ବିରକ୍ତିକର ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଶେଷ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ ନାହିଁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ବିବାହିତ ଦେଶବାସୀ ବିବାହର ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଜରୁରୀ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ତୁମର କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ତୁମ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସେଗୁଡିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ସତେଜ କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସିରେ ରହିବେ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସୁଖମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିବେ | ଭାଇମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚିନ୍ତା ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦୂର ହେବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ |

ବିଛା : ଆଜି ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଘରୋଇ ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଅଛି

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ସୁଖ ମିଳିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ତୁମ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଅପାର ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଏକ ଚେକ୍ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯୁକ୍ତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଅଧିକ ମନ ନେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ, କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଜଣେ ସାନ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଜୁନିଅର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର କିଛି କାମ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ |ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ତୁମେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ, ଯାହାର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ହେବ, ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ହୃଦୟ କହିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *