July 20, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୦ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢେଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଟିକେ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ନିଷେଧ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କରଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ କିମ୍ବା ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପରିମାଣ

ବୃଷ : ଆଜି, ଯଥାସମ୍ଭବ, ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ରାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ନିଜ ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, ଏହା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘର ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଆୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ନୂଆ ଖୁସି ଖବର ଦେଇପାରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ସର୍ବୋତ୍ତମ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ଘଟଣା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ, ହ୍ରାସ ହେତୁ ଆପଣ ନିରାଶା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭାଷଣରେ ସଂଯମ ରୁହନ୍ତୁ | ମାତାଙ୍କର ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାୟୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବହାରିକତା ହ୍ରାସ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ମତଭେଦ ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଘଟଣା ଖର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ଭବତ। | କିମ୍ବଦନ୍ତୀରୁ ମଧ୍ୟ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପଢିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ରୋକନ୍ତୁ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ମନ ଖୁସି ହେବ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଆପଣ ପୋଷାକ, ଯାନ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟର ଭଲ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମନୋରଞ୍ଜନର ଦିନ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ମନରେ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ରହିବ | ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ହେବ | ସେଠାରେ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ନଷ୍ଟ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହେତୁ ମନ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବ |

ବିଛା : ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସାଇଟରେ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଦିନସାରା ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖ ଆସିବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିଜୟ ହେବ | ସ୍ନେହ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ | ଭ୍ରମଣ ସମୁଦାୟ ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭୁଲ ଧାରଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଚିନ୍ତାରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଅର୍ଥର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଅଫିସରେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସାଇଟରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ପଦୋନ୍ନତି ସମୁଦାୟ ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ ନାହିଁ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବିରୋଧୀ ଆଚରଣ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଥର ପରିମାଣ ହେଉଛି | । ଆପଣ ପୋଷାକ, ଯାନ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟର ଭଲ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଶାରୀରିକ ରୂପ ଅଭାବରୁ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ଟେନସନ ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଭଲ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇବା ପାଇଁ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛାର ସମଷ୍ଟି | ବକ୍ତବ୍ୟର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *