July 20, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୧୯ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ବଡ ବିପଦ ରେ ପଡିବେ

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ହଠାତ୍ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ଗମ୍ଭୀର ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ | କିଛି ଲୋକ ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ମତ ସହିତ ସହମତ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ଅଭ୍ୟାସ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

ବୃଷ: ଯଦି ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ସିଦ୍ଧାନ୍ତରେ ଆସି ଅନାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ କର, ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶାଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ | ନିଜ ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ଏକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କର ଚିନ୍ତା ମନକୁ ଜାଗ୍ରତ ରଖିବ | ତୁମର ମନକୁ ତୁମର ଆଖପାଖ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାଇବ | ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ ଏବଂ ତୁମେ ସେଥିରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳ ହେବ | ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା ହିସାବ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ନିଜର ସ୍ଥିତିକୁ ବିଚାର କରି ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ଶୁଣିଥିବା କଥାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସତ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରୀକ୍ଷା କର | ନିମନ୍ତ୍ରିତ ଅତିଥି ହେତୁ ତୁମର ଯୋଜନା ଖରାପ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ରହିବ |

ସିଂହ: ଆପଣ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବାଧାବିଘ୍ନ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ କାହାକୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅର୍ଥ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ନିଆଯାଇଥିବା ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ତୁଲାଇ ପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ନିଜ ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ାନ୍ତୁ | ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ପରିବାରରୁ ସହାୟତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ମନର ସବୁକିଛି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଭାବେ ଶେଷ ହେବ |

ତୁଳା ଏହି ଦିନ, ଆପଣ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ଏବଂ ବିବ୍ରତ ହେବେ | ସାଧାରଣତ ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ବିପୁଳ ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ପୁରସ୍କାରପ୍ରାପ୍ତ ଦିନକୁ ନେଇଯିବ | ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ, ପ୍ରକୃତରେ କିଛି ବିଶେଷ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି, ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନକରନ୍ତୁ | ସେୟାର – କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବିଚଳିତ ନହୁଏ | ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ | ଦୌଡ଼ିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଚକିତ କରିପାରେ | ଆଜି କେବଳ ବସିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏପରି କିଛି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ରୋଜଗାରକୁ ବଢେଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଜଳଭଣ୍ଡାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ମାନସିକ ଚାପ ରହିବ | । ସଂଯମତା ଏବଂ ସାହସକୁ ଧରି ରଖ | କୌଣସି ଭାରି କ୍ଷତି ହେତୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଗରିବ ଲୋକକୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତି, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଶାନ୍ତ ରୁହ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖ | ଆଜି କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିବେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଆରାମ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଶୀଘ୍ର ଏକ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଆସୁଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବ | ରାସ୍ତାରେ କାର୍ ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆଯୁକ୍ତିକ ବିପଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ଭାରି କ୍ଷତି ହେତୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବୁଝିବାର କ୍ଷମତା ସହିତ ତୁମର ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ଏକ ସୃଜନଶୀଳ ସମାଧାନ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ଆଚ୍ଛାଦନ କରାଯିବ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ସମୟ | ତୁମକୁ ଅନ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ନିଜେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ଆସିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇବା ଉଚିତ୍ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପାରସ୍ପରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *