July 21, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୯ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ ଟି ରାଶି ଆଜି ବଡ ବିପଦ ରେ ପଡିବେ

ମେଷ: ମେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଦିନ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସୁଧ ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମର ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ତୁମର କାହା ସହିତ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟର ତାରା ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଟଙ୍କା ପାଇବ | ପରିବାରରେ ଜଣେ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାର ଦିନ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଚିନ୍ତିତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣ ହଠାତ୍ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଅବଶ୍ୟ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ ଏହା ଟିକେ ବିରକ୍ତିକର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଲୋକଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ରହିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି ତେଣୁ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ  ଅନେକ ଉପାୟରେ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଭଲ ଫଳ ​​ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଚତୁରତା ଏବଂ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ଏକ ଖୁସି ପରିବେଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗ କିମ୍ବା ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗରେ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ପ୍ରବାହ ଦେବ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ କାରଣ ଆପଣ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଟଙ୍କା ଲାଭର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯଦି ତୁମେ ଆଜି ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ସଫଳତା ତୁମର ପଦାଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଆଜି ବିବାହିତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ସିଂହ: ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ରବିବାର ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ, ସେମାନଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚର ବୃଦ୍ଧି ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଯଦି ଗାଡିରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସାବଧାନତାର ସହିତ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ | ଆଜି ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା : ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ଅଫିସରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ହେବ | ଘରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଗମନ ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବଡ଼ ଅର୍ଥ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ଆଜି ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୋଲାଖୋଲି କହିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିପକ୍ଷମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ବିଛା: ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଆମର ପ୍ରୟାସ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ, ଆମେ ଆମର ଦିନକୁ ମହାନ କରିବୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ କିନ୍ତୁ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ | ଘରେ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ, ଯଦିଓ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆରମ୍ଭ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ରବିବାର ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଉତ୍ଥାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କୌଣସି ବିଷୟରେ ତୁମ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଅଜ୍ଞାନତା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଖାଦ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ତୁମ କାମରେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପୁନଃ ଭରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଏକ ଖରାପ ଏବଂ ଜିଦ୍ଖୋର ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଆଜି ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ଦିନ କୁହାଯାଇପାରେ | ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆୟ ବଢିବ କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ତା’ଠାରୁ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ତେଣୁ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ମାନସିକ କ୍ଲାନ୍ତରେ ଆପଣ ଟିକେ ହତାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ଶେଷରେ ଆମେ ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ପାଇଁ ରବିବାର ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାର ଦିନ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଜୀବନ ସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସରେ ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଦରକାର | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ଧାରଣା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *