July 19, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୭ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଆଜି ଏହି ୩ଟି ରାଶି ବଡ ବିପଦ ରେ ପଡି ପାରନ୍ତି

1 min read

ମେଷ: ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତଥାପି, ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆଜିର ଖର୍ଚ୍ଚ ଘରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ସମସ୍ତ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି, କାହାର ଶବ୍ଦରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ : ଆଜି ଅନେକ ଉପାୟରେ ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ଅଧିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏହି ଦିନ, ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ | ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ରାଶି ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଆଜି ଘରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | କୌଣସି ଶୁଭ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ତୁମର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ | କୌଣସି ପ୍ରଦତ୍ତ କ୍ରେଡିଟ୍ ଆଜି ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜବରଦସ୍ତ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଭଲ ଧାରଣା ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଦିନରେ ତୁମର ଇଗୋ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | କାରଣ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ତୁମର କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ସହଭାଗୀତାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଲାଭ ଆଣିପାରେ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ପାଇଁ ରବିବାର ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଯେକୌଣସି ଇଚ୍ଛିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେତୁ, ଆପଣ ବହୁତ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ତୁମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ ଖେଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଘରେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଆଜି କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଉପରେ ନଜର ରଖ |

ସିଂହ: ଆଜି ସିଂହ ପାଇଁ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଯେକୌଣସି ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଟଙ୍କା କାରବାର ହେତୁ ତୁମେ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବା ଠାରୁ ସଂକୀର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହି ଦିନ ରୋଜଗାର ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆଜି ହଠାତ୍ ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶାନ୍ତି ଦିବସ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ନିଜ ମନକୁ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟିବା ଠାରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କର, କିମ୍ବା ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମର ଶବ୍ଦର ଭୁଲ ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ସହିତ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯେକୌଣସି ସାମାଜିକ ସେବା ସଂଗଠନରେ ସମର୍ଥନ ପ୍ରଦାନ କରି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପିଲା ହେତୁ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଏକ ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଥାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କ fear ଣସି ଭୟ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତା ରହିପାରେ | ଆଜି ଦିନାମାନା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତେଣୁ ଦେଖିବା ପରେ ଟିକିଏ ଚାଲିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହି ସମୟରେ ନିଜକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ | ବ୍ୟସ୍ତ ସମୟ ସତେ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଦେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ବିଛା: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ରବିବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କାହାର କଥାବାର୍ତ୍ତାକୁ ଆସିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ତୁମର ବଡ କ୍ଷତି କରିପାରିବ | କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କାହାର ଶବ୍ଦରେ ପ୍ରବେଶ କରି ତୁମେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସଂପର୍କରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ବୁଝାନ୍ତୁ

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜିକାଲି, ପରିବାରର ଖର୍ଚ କରିବା କିଛି ବଡ ଆୟ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଆପଣ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନରେ ବିତାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଫିଲହର ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶିକ୍ଷା ଲେଖୁଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ବୃତ୍ତି ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇ ପାରିବ କିମ୍ବା ସେଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ କହିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରହିବ ନାହିଁ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଭଲ ଡିଲର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି: ଯଦି ଆପଣ ମକର ରାଶି ବିଷୟରେ କୁହନ୍ତି, ତେବେ ରବିବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ମୁଁ ମୋର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବି | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଏକ ପୁରୁଣା loan ଣ ପାଇବା ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ | ଆଜି ଏକ ପ୍ରକାର ମାନବ-କ୍ଷତି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଗଣନାରେ ସ୍ୱଚ୍ଛ ହୁଅ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ହେତୁ କିଛି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି କାମ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଟଙ୍କା ଆଣିବ | ହଠାତ୍ କିଛି କାମ ଖୁସି ହେବ | ତଥାପି, ପିଲାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ତୁମର କ୍ରୋଧ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ, ଏହା ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ଜିନିଷ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଶେଷରେ, ଯଦି ଆପଣ ମୀନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ରବିବାର ଦିନ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ମାନସିକ ଟେନସନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଅନେକ କାମ କରାଯିବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବ | ଏକ ଘରୋଇ ଜୀବନ ହାଲୁକା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଆଜି ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *