July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୬ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଆଜି ଦୁଃଖ ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ: ଆଜି ସୁଖର ଦିନ ଏବଂ ମେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ, ତୁମେ ଏପରି ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆଇନଗତ ଜଟିଳତା, ଯାନବାହାନ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବସ୍ତୁ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଅନିୟମିତତା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ |

ବୃଷ : ଦିନ ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ କର୍ମର ଏକ ଭଲ ମେଳ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ତୁମକୁ କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ଦେଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏହି ଦିନ, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ଥୁନର ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଶକ୍ତି ପାଇବେ | ଅଫିସରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଶା ବଢ଼େଇ ନିଜକୁ ଏଡାନ୍ତୁ | ଆଜି, କେବଳ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅ | ଆପଣ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ବିଶେଷ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର ମାମଲାଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ ପାଇଁ ପ୍ରଶ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ।

କର୍କଟ: ଅନେକ ଉପାୟରେ କର୍କଟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ, ଆପଣ ଅନେକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବିଷୟ ବୁଝିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ବଣିକ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପସନ୍ଦରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ସହଜରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହି ଦିନ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ, ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆସେ ସେତେବେଳେ ଆମେ ଆମର ପ୍ରକୃତ ଭାବନାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ସିଂହ: ସଙ୍କେତର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିରାଟ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ସାମଗ୍ରୀ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ | ଆଜି କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ମାମଲାର ସଫଳତା ଆସୁଛି। ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି କିଛି ଲୋକ ବୁଧବାର ଦିନ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟିକ ସାଥୀ କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଆପଣ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତଥାପି, କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଆଜି ଏକ ଖରାପ ମୋଡ଼ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପବାଦ ଏବଂ ଅପମାନର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମତଭେଦ ଥାଇପାରେ | ପତି କିମ୍ବା ଶିଶୁର କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ତୁମର ସୀମିତ ଆୟ ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଶୀଘ୍ର କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ତଥାପି, ଅଧିକ ରୋଜଗାର ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ କାହା ଦ୍ୱାରା ଭ୍ରାନ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ |

ବିଛା: ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କଭାନାରେ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ହୁଏତ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ତୁମକୁ ଇର୍ସା କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ରଖ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ମନୋଭାବ ଏବଂ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ଆତ୍ମା ​​ସହିତ ତୁମର ଆଚରଣକୁ ପରିଚାଳନା କର | ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିବସ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି କଥା ହେବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଜଣାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଛାତ୍ର ଏବଂ ଶ୍ରମିକ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଗତି ଲାଭ କରିପାରିବ | ଆଜି, ଯଦି ଏହା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ, ତେବେ ସେହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଟାମ୍ପରିଂ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ପାହାଡ଼ିଆ ଅଂଚଳକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ସମ୍ଭବ |

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଭଲ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ଘର କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ, ତୁମର ଦାୟିତ୍ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବେ | ପରିବାରରେ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ବୁଧବାର ଏକ ଭଲ ସମୟ ନୁହେଁ, କାରଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଯାହା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ତାହା ପୂରଣ କରିବା କଷ୍ଟକର | ଆଜି ଆପଣ ମନୋବଳର ଅଭାବ ଦେଖିପାରନ୍ତି | ତେଣୁ, ଏହି ସମୟରେ, ତୁମର ସାହସ ସଂଗ୍ରହ କର ଏବଂ ସମୟକୁ ଅଧିକ ଉପଯୋଗ କର | ଆଜି, ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପଜଲ୍ ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିପାରେ

ମୀନ ରାଶି : ମୀନଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାର ଲାଭ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବେ | କିନ୍ତୁ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମର ବହୁତ କମ୍ ସମୟ ଅଛି | ଆଜି ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଏବଂ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ନୁହେଁ। ଏକ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ପାସ୍ କରିପାରେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *