July 25, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୦ ମେ ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଆଜି ଗଣେଶଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଏହି 7 ଟି ରାଶି ଶୁଭ ଫଳ ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ଏହା ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଅନୁଭୂତି ହେବ। ଆପଣ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ମତାମତ ପାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପ ଦେବ ତେଣୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ | ଯେ କୌଣସି ଛୋଟ ଜିନିଷ ଏକ ବଡ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ରୂପ ନେଇପାରେ | ଆଜି ବୟସ୍କମାନେ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କୁ କିଛି ଭଲ ଉପହାର ଦେଇପାରିବେ, ଯାହାଫଳରେ ସେମାନେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯେ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ତୁମର ଟେନସନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସୁରକ୍ଷା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଆଜି, ତୁମକୁ ଅଣଦେଖା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଭାର ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ରକ୍ତ ବ୍ୟାଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାହସ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଭଲ ଲାଭ ସୂଚିତ ହୁଏ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଆଜି ଆର୍ଥିକ କିମ୍ବା କ୍ୟାରିୟର ଆକାରରେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ବଡ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କଳା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ, ସେହି ଦେଶବାସୀ ଆଜି ବହୁତ ଲାଭବାନ ହେବେ | ଶକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିପାଲ ଗଛକୁ ପୂଜା କର, ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଭଲ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ | ପ୍ରେମ ଇତ୍ୟାଦି ତୁମର ସଂପର୍କରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି – ରଣନୀତି ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବା ଆଜି ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ଛଦ୍ମବେଶିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉଦ୍ୟମରେ ବିଫଳ ହେବେ | ଘର ବାହାରେ ପଚାରିବା ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ। ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପରିସ୍ଥିତିର ସୁଯୋଗ ନେଇ ତୁମେ ତୁମର କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ଉପକୃତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଯେ କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଯାଏ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତିକ୍ତ କଥା କୁହ ନାହିଁ | ତୁମେ ଏହାକୁ ସମୟର ପ୍ରବାହରେ ଛାଡିଦିଅ | ଆବଶ୍ୟକ କାଗଜପତ୍ରକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଦସ୍ତଖତ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ତୁମର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଆତ୍ମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ଯଦିଓ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଅତ୍ୟନ୍ତ କ୍ଷଣସ୍ଥାୟୀ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଆଜି ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଗାଇ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଶରୀରରେ ଚେତନା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ମନରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା କିମ୍ବା ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ | ଆଜି ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉତ୍ପାଦର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଲାଭ ଦେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆନନ୍ଦ-ପ୍ରମୋଦ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଶିଖରରେ ରୁହ | ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ କଠୋରତା ରହିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ସେହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କେହି ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବେ | ଉପର ଶରୀରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ବୁଝାମଣାରେ ବହୁତ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ବଡ଼ କ୍ଷତି ଘଟାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହିପରି ଅନେକ ଭାବନାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ତୁମେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବ ଯାହାକୁ ତୁମେ ସର୍ବଦା ଅନୁଭବ କରିଛ, କିନ୍ତୁ ଲୁକ୍କାୟିତ ରୁହ | ଆଜି, ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଏହି ରାଶିର ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରିବାର ପଦ୍ଧତିକୁ ବଦଳାଇଦିଅ, ତେବେ ଦିନଟି ଭଲରେ ଗତି କରିପାରେ | ତୁମର ଦ୍ୱିତ୍ୱ ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଘରଟି ପରିବାରର ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖର ଯତ୍ନ ନେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସଠିକ୍ ଦିନ ନୁହେଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇପାରିବେ | ତୁମର ଭାବନା ଏବଂ ତୁମର ମନୋଭାବ ସାମାନ୍ୟ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ହେବ, ଯଦିଓ ସେଗୁଡ଼ିକ ଅବଶ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ନୁହେଁ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରହିବ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଖୁସିରେ କରାଯିବ | ତୁମେ ଭଲ ପାଉଥିବା ଏବଂ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଶେଷ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କୁହନ୍ତି | ଆଜି, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *