July 14, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ଯଦି ତୁମର ରାଶି ଚକ୍ର ହେଉଛି ମେଷ, ତେବେ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହ, ନଚେତ୍ ବଡ଼ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ – ଏବେ ପଢିନିୟନ୍ତୁ…

1 min read

କୁହାଯାଏ ଯେ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସର୍ବପ୍ରଥମ ଏବଂ ଏହି ରାଶିରେ ଯେଉଁମାନେ ଜନ୍ମ ସେମାନଙ୍କର ନେତୃତ୍ୱ ଗୁଣ ଜନ୍ମରୁ ବହୁତ ଭଲ | ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମେଷ ଲୋକମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ, ଦୟାଳୁ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ନେହୀ ଅଟନ୍ତି। ସେ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ଦୃଢ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କେବେହେଲେ ଅସମାନତାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ଯଦି ସେମାନଙ୍କୁ ଅସମାନ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ, ସେମାନେ ଅତି ଶୀଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ମେଷ ରାଶିର ଗୁଣ ଏବଂ ଅବନତି ବିଷୟରେ କହିବୁ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଯେ ମେଷ ଯେଉଁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ କେଉଁ ରାଶିର ଶତ୍ରୁ | ଆସନ୍ତୁ ଏହି ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜାଣିବା

ମେଷ – ନିଜ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସୁସଙ୍ଗତ ରହିଥାଏ | ଏହା ସୁସଙ୍ଗତ ଏବଂ ଭଲ ହୋଇଯାଏ ଯେତେବେଳେ ମେଷର ପୁରୁଷ ଏବଂ ମେଷ ରାଶିର ମହିଳା ଭେଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଜ୍ୟୋତିଷମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଯୋଡି କେବଳ ଦୁଇଟି ନକ୍ଷତ୍ର ଅଲଗା ହେଲେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ବୃଷ – ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ପ୍ରଭୁ ଶୁକ୍ର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଶୁକ୍ର ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଥିବାବେଳେ ମେଷ ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ମଙ୍ଗଳ, ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ବଳବାନ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ତେବେ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାରସ୍ପରିକ ବୁଝାମଣା ଥାଏ ସେତେବେଳେ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ – ମିଥୁନର ଲୋକମାନେ ଯଥେଷ୍ଟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଚତୁର ଅଟନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ କଥା କୁହାଯାଏ ଯେ ସେମାନେ ଖୁସି ଏବଂ ଖୁସି ପ୍ରକୃତିର ଲୋକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ହସୁଥିବା ଚେହେରାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି – ମେଷ ଏବଂ କର୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଶୀଘ୍ର ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡେ |

ସିଂହ ରାଶି – ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମେଷ ରାଶି ସହିତ ଭଲ ସହଭାଗୀତା କରନ୍ତି, କାରଣ ଉଭୟ ରାଶି ଚିହ୍ନର ପ୍ରଭୁ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଅଟନ୍ତି | କୁହାଯାଏ ଯେ ଉଭୟ ଅଗ୍ନି ଉପାଦାନର ରାଶିର ଚିହ୍ନ, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି |

କନ୍ୟା – କନ୍ୟା ର ଲୋକମାନେ ଲାଜୁଆ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି | ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ସେ ନିଜ ଆଦର୍ଶ ସହିତ କଦାପି ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଯଦି ମେଷ ଏବଂ କନ୍ୟା ମଧ୍ୟରେ ଭାଗିଦାରୀ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଏକ ନିଆରା ଭାଗିଦାରୀ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି – ତୁଳା ଏବଂ ମେଷ ରାଶି ମଧ୍ୟରେ ଚୁକ୍ତି ଭଲ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କାରଣ ତୁଳା ରାଶିଗୁଡିକ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଏବଂ ସମ୍ମାନିତ |

ବିଛା ରାଶି – ମେଷ ଏବଂ ବିଛା ମଧ୍ୟରେ ଭାଗିଦାରୀ ଭଲ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ | ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟରେ ଚୁକ୍ତିନାମା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କାରଣ ବୀଚ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକେ ରହସ୍ୟମୟ ଅଟନ୍ତି | ଯଦି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହିପରି ସହଭାଗୀତା ଅଧିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି – ଧନୁ ରାଶି ଏବଂ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମିଳନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଉଭୟ ରାଶିର ଗୁଣଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ସମାନ | ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ, ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଏବଂ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଅଟନ୍ତି |

ମକର ରାଶି – ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର କାହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାମାନ୍ୟ ସନ୍ଦେହ କରନ୍ତି | ତେଣୁ ମକର ରାଶି ଏବଂ ମେଷମାନଙ୍କର ମିଳନ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | ଯେତେବେଳେ ପାରସ୍ପରିକ ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହୁଏ ସେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସହଭାଗୀତା ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ – କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମେଷମାନଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି | ଯଦି ଦୁଇଟି ରାଶିର ସାକ୍ଷାତ ହୁଏ, ଉଭୟ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ବାଣ୍ଟନ୍ତି | ଦୁଇଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନରେ ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ସିନର୍ଜି ଅଛି |

ମୀନ- ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରକୃତି ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ମେଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝନ୍ତି ନାହିଁ | ଯଦି ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଅନେକ ଜଟିଳତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *