July 14, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୧ Dec ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି ୪ଟି ରାଶି ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ ଆଜି

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଭଲ ଉପହାର ପାଇପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆଜି କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାରିବାରିକ ସୁଖରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ କିଛି ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଉପୁଜିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ kind ଣସି ପ୍ରକାରର ଯୁକ୍ତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ତିଆରି ଜିନିଷ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଥଣ୍ଡା ମନ ସହିତ ଯେକୌଣସି ବିଷୟର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ |ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଉପରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଉଠାଇପାରେ ଏବଂ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମେ ତୁମର ସୁସଜ୍ଜିତ ସ୍ୱର ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି |

ବିଛା : ଆଜି ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେଇପାରେ | ପରିବାରର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଅଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକିଏ ନରମ ଏବଂ ଗରମ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସବୁକିଛି କରିବେ | ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଯୁକ୍ତିରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାର ବାହାରେ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଶିଶୁର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟ ଭଲ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆଣିଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି କଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର ସୁସଜ୍ଜିତ ସ୍ୱର ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ ଶରୀରରେ ଟିକେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସରକାର ଏବଂ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *