July 19, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

18 ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ Monday,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଖୁସି ର ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଯାତ୍ରା ର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କିଛି ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତି ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ମିଳିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଅତିଥିମାନଙ୍କର ଆଗମନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ କରିପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅଧିକ ମାନସିକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାମ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ତୁମେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଚାକିରି ଛାଡିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛ, ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଗୃହରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଏକ ସହଭାଗୀତାରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରାଇବାର ଆଶା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଆସିବ ଏବଂ ଆଜି ତୁମର ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ବାପାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ପରି ଲାଗୁଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆପଣ ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କୌଣସି ବଡ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାକୁ ଦେଖାଯାଏ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଚିନ୍ତା ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *