July 14, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୩ Octobara ୨୦୨୧ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ରାଶି ଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଉଦୟ ହେବ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଚତୁରତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି କାମ କର, ତେବେ ଏଥିରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଭଲ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଆଶା କର | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିପାରିବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟର ଆଧାରରେ ରୁହ ନାହିଁ, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଳିଆ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି, ଆପଣ ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଭଲ ଲାଭ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ତୁମର ଭାଗ୍ୟକୁ ଜାଗ୍ରତ କରିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ| ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ମିଳିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ହଠାତ୍ ତୁମର ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ | ତୁମକୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ହଠାତ୍ ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ, କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ଚତୁରତା ଦେଖାଇ ତୁମେ ସହଜରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ମଧୁରତା ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଘରେ କରାଯାଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଆଜି ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଗ୍ରାହକମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜ ହାତକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ, ସେମାନେ ତୁମକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସତର୍କ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାଘର ପାଇଁ ଯାଇପାରିବେ, ସେମାନେ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢେଇବା | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *