July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

2 ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ଫଳ ​​ଦେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଘରେ ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ, ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ହସିବା ଏବଂ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ହଠାତ୍ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଖବର ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଶୁଣାଯିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯାହା ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମର ପୁରା ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଅଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ | ମନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମେଲୋଡି ସ୍ୱର ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ହେବ, ସେମାନେ ଭଲ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମେ ଖୁସିରେ ହସିବାରେ ସମୟ ବିତାଇବ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଦି ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ମିଳିପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଅତିବାହିତ ହେବ

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନର ଅନେକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିବାହ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରିବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ନିବେଶ କରିବା ସମୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରାଇବାକୁ ଆଶା କରନ୍ତୁ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ମହିମା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଏକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ, ପ୍ରେମ ବିବାହର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଦେବ ଦର୍ଶନ ଇତ୍ୟାଦି ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କଠିନ ଦିନ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନକୁ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ପାଇଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ଯଦି ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ତିକ୍ତତା ଚାଲିଥିଲା, ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *