July 25, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

20 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୮ ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଘରେ ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପ୍ରଥମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ, କମ୍ ପରିଶ୍ରମରେ ଅପାର ସଫଳତା ମିଳିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ,କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ, ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ତରବରିଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଅଦ୍ଭୁତ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ହଠାତ୍ ବହୁତ ଲାଭ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଆଜି ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସର୍ବନିମ୍ନ ସମୟ ଲାଗିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ବେରୋଜଗାରୀମାନେ ରୋଜଗାର ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ମୃତି ହେତୁ, ତୁମ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ଏକ ଲମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେଇପାରେ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ପତି ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ସାହକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ନିଜର ପରିଚୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | କିଛି ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ କୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତ ମନ ସହିତ ସମାଧାନ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରଥମେ ସମାପ୍ତ କର | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ରହିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଉଛି | ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ଶରୀରରେ ଟିକେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ରାମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *