July 21, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

16 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2021 ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି ରହିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ବୃତ୍ତି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଖାଦ୍ୟକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ରଖନ୍ତୁ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ହଠାତ୍ ଏକ ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସାଧାରଣ ଦିନ ପାଇବେ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କର, ତୁମେ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବଡ଼ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ସଫଳତାର ପଥ ପାଇବ | ଆୟରେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ଟିକେ ଚତୁର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସଫଳତାର ଅନେକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଅସମାପ୍ତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବେ | ବିପୁଳ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧିର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ଦେଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ସମସ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକିଏ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗରେ ରହିବେ | ନୂତନ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାକୃତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶିକ୍ଷା ଲାଭ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ବାର୍ତ୍ତା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ପରିବାରରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଆଶା କରୁଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରିବ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *