July 14, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ Wednesday,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏପରି ଘଟଣା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ବିରକ୍ତ କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଯତ୍ନର ସହିତ ପାଦ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କାଶ, ଥଣ୍ଡା ଭଳି ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ତୁମେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାଗ୍ୟ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷ ଲୋକମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଜବରଦସ୍ତ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯାଇପାରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବେକାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇଁ ଡକାଯାଇପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସାମଗ୍ରୀର ଆରାମ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ତୁମେ କିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କିଛି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ | କାହା ସହିତ ଅଧିକ କଥା ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଚାଲିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବ | ଆଜି ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟର ବାହ୍ୟରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରେ ନୂଆ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ ନାହିଁ | ତୁମର ମନ ନିରାଶ ହେବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମେ ଯାହା ବି କାମ କର, ତୁମେ ଏହାକୁ ଅଧା ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ବାର୍ତ୍ତାଳାପର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ |

ମକର ରାଶି : ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଆଜି ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଘରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *