July 25, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ Friday,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୭ଟି ରାଶି ପାଇଁ ରହିଛି ଭଲ ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଟିକେ ମହଙ୍ଗା ହେବ, ତେଣୁ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚର ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେହି ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆପଣ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଖରାପ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ, କିଛି ବିଷୟରେ ବିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କିଛି ବିଶେଷ ମନେହୁଏ | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକିଏ ଟେନସନ୍ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଋଣ କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯଦି ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆଜି ଏହା ପୁଣି ମୁଣ୍ଡ ବଢେଇପାରେ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅର୍ଥ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ଯଦି ଏକ ଆଇନଗତ ମାମଲା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଏଥିରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ପିଲାମାନେ କିଛି କାମ କରୁଥିବା ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବେ, କିନ୍ତୁ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ମହିମା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସାମାଜିକ ସେବା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବାଧିକ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କମ୍ ଟେନସନ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଘରୋଇ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କାମରେ ଟିକେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ତୁମେ ଚେଷ୍ଟା କର, ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି କାରଣ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଦେଶବାସୀ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବିଶେଷ ମନେହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିରୋଧୀଙ୍କ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଖରାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *