July 25, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨ Sept ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୬ ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆପଣ ଅଟକି ଯାଇଥିବା ଅଗ୍ରଗତି ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, ଯାହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର, ତୁମେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଟେନସନ ହ୍ରାସ କରାଯାଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆଜି ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଦୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଯୋଜନା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ଯାଇଛି, ତେବେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆଜି, ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉତ୍ତମ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ, ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରିବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ହଠାତ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଆପଣ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ, ଏହା ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା : ଆଜି, ଅଧିକ ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ହେତୁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ | ଯଦି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏପରି କୌଣସି କାମ କର ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମକୁ ବହୁତ ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରଗତିର ପଥ ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ତୁମେ ଯାହା ଉପରେ ହାତ ରଖିବ ତୁମେ ତାହା ପୂରଣ କରିପାରିବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ କରିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରିବ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *