July 21, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

22 ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର rasiphala,କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ବଡ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ମିଳିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବହୁ ସଂକେତ ଯୋଗୁଁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଜୀବନର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ସମୟ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଘରେ ଏବଂ ବାହାରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଟିକେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ତୁମକୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ, କିନ୍ତୁ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ଏକ ଲମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଶେଷ ଦିନରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଘରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଆଜି ଯେଉଁମାନେ ଭଲ ଜୀବନଯାପନ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମୟ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ

ମୀନ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ, ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ମୋଟ ଉପରେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଯତ୍ନର ସହିତ ପାଦ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *