July 21, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

Aishwarya Rai ଙ୍କ ମା ଅଟନ୍ତି ତାଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଲେଖିଥିଲେ ସିକ୍ରିପ୍ଟ୍

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାଁ ଦୁନିଆଁ ସାରା ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛି । ବଲିଉଡ୍ ଜଗତରେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ନା କେବଳ ଦେଶରେ ବରଂ ବିଦେଶରେ ବି ସୁନ୍ଦରତା ଓ ଅଭିନୟର ଜଲୱା ଦେଖାଇସାରିଛନ୍ତି, ଆଜି ସେମିତି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ୪୭ ବର୍ଷର ହୋଇସାରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ରେ କିଛି କମି ନାହିଁ, କେହି ବି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାକୁ ଟକ୍କର ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଯଦି କଥା ହେବା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ମା ବୃନ୍ଦା ରାୟ କରିଲେ ତେବେ ସୁନ୍ଦରତାର୍ ମାମଲାରେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କଡା ଟକ୍କର ଦେଇଥାଏ , ଚାଲନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିଛେ କି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବୃନ୍ଦା ରାୟଙ୍କ ଜୀବନରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା କିଛି ଜରୁରୀ କଥା ହେବା ।

କହିଦେବୁ କି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବାପା କୃଷ୍ଣରାଜ ରାୟ ୧୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୧୭ ରେ ଦୁନିଆଁକୁ ଅଲବିଦା କହିଦିଅନ୍ତି, ତାହାପରେ ବୃନ୍ଦା ରାୟ ଏକେଲା ରହନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ନିଜ ମା ବୃନ୍ଦାକୁ କେବେ ଏକେଲାପଣ ଅନୁଭବ ହୋଇନାହିଁ, ସେ ନିଜ ମା ଙ୍କ ସବୁବେଳେ ଖାସ୍ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତି, ଏବେ ବୃନ୍ଦା ରାୟ ରେ ନିଜ ୭୦ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ସେଲିବ୍ରେଟ କରିଥିଲେ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ସବୁ ବର୍ଷ ନିଜ ମା ଜନ୍ମଦିନ ଧୁମଧାମ୍ ପାଳନ୍ତି, ଏହି ବର୍ଷରେ ସେ ନିଜ ମା ଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ବହୁତ ଖାସ୍ ତରିକାରେ ମନାଇଥିଲେ

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ବୃନ୍ଦା ଜନ୍ମଦିନ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ନିଜ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆର୍ ଏକାଉଣ୍ଟ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଗୋଟେ ନୁହେଁ ବରଂ ନିଜ ମା ବୃନ୍ଦା ସାଙ୍ଗରେ ବହୁତଥର ବହୁତ୍ ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖିକରି ଆପଣ ଅନ୍ଦାଜା ଲଗାଇପାରିବେ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମା କେତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି, ଏବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ନିଜ ମା ଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ

ଯିଏ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି, ଏହି ଫଟୋ ଐଶ ନିଜ ମାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଛନ୍ତି ।ଆପଣ ଏହି ଫଟୋରେ ଦେଖିକରି ଚକିତ ହୋଇଯିବେ, କାରଣ ଏଥିରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏକା ସମାନ ନିଜ ମା ବୃନ୍ଦାଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ଯଦି ବୃନ୍ଦାଙ୍କ ଜବାନୀର ଫଟୋ ଦେଖିବେ ତେବେ ସେ ନିଜ ଝିଅ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ପରି ନଜର ଆସନ୍ତି । ଆଜି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଯେଉଁ ସଫଳତାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି, ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବାପାଇଁ ତାଙ୍କ ମା ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେଲେ, ସେମିତି କହିବାକୁ ଗଲେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ଠାରୁ ମିଳିଛି, ଝିଅର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସତ କରିବାପାଇଁ ମା ବୃନ୍ଦା ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ

ଏହା ନୁହେଁ ବରଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସାଥିରେ ଆଉଟଡୋର୍ ସୁଟିଙ୍ଗ୍ ରେ ବି ଦେଖାଯାଇଛି, କହିଦେବୁ କି ବୃନ୍ଦା ଜଣେ ଲେଖିକା ଅଟନ୍ତି, ସେ ଫିଲ୍ମ ଦିଲ୍ କା ରିସ୍ତା ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିଫ୍ଟ୍ ଲେଖିଥିଲେ, ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଲିଡ୍ ରୋଲ୍ ରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲେ, ସେମିତି ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ବୃନ୍ଦା ରାୟ ଓ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମିଶିକରି ପ୍ରଡ୍ୟୁସ୍ କରିଥିଲେ । ଏହା ଛଡା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟ୍ୟା ବି ନିଜ ଆଇଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି, ଦୁହେଁଙ୍କ ଭଲ ବଣ୍ତିଙ୍ଗ୍ ଅଛି, ଏହା ଛଡା ଆଇଙ୍କ ସହ ସେ ଫଙ୍କସନ୍ ରେ ବି ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି, ଆଇ ବୃନ୍ଦା ନିଜ ନାତୁଣୀ ଆରାଧ୍ୟାକୁ କେବେ ଏକେଲା ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *