July 22, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୪ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଦୁଃଖର ଖବର

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ବୁଝାମଣା ସମୟରେ ମଣିଷମାନେ ସଂଯମତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି କର ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଉଛ, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର, ନଚେତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫାଶରେ ପଡ଼ିପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଚିନ୍ତା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ସ୍ଥାନ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଉତ୍ସାହ ମନରେ ରହିବ | ପ୍ରେମ ହେଉଛି ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକର ସମଷ୍ଟି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଅନ୍ୟଥା କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ବାଣିଜ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପଡିବ।

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ | ହଠାତ୍ ଧନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବୟସ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବାପାଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ କାମରେ ତୁମେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଦେଖାଯାଉଛି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ସଫଳତା ଅଛି | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଶରୀର କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଯିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାର ଋଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ଯେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରେ ପଡ଼ିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ବିବାହ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀ କିମ୍ବା ପିକନିକ୍ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଏକ ଯାତ୍ରା ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାଟାକୋଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେହ ଟିକେ କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଯିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ମୂର୍ଖ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟ ପାଇବେ ନାହିଁ | ମନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଅଫିସରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ଜୀବାନାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଟିକିଏ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳ ହେବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ସତ ହୋଇପାରେ |ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥିର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହାସଲ କରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଶା କରାଯାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *