July 20, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ସିଂହ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୧ , ଜାଣନ୍ତୁ ସିଂହ ରାଶି ବାଲାଙ୍କ ଆୟ, ପରିବାର, ବ୍ୟବସାୟ, କ୍ୟାରିୟର, ଓ ପ୍ରେମ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ ଏହି ବର୍ଷ

ସିଂହ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୧ ଅନୁସାରେ ଏହି ବର୍ଷ ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକକୁ ନିଜ ଜୀବନରେ ଏକ ନୁଆ ସଫଳତାରେ ନେଇଯିବାପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ଅଛି, ଆପଣଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ଉର୍ଜାରେ ଭରି ରହିବ,  ଯେଉଁ ଜାତକରେ ଜନ୍ମ ସମୟରେ ପତ୍ରିକାରେ ଚନ୍ଦ୍ରମା ସିଂହ ରାଶି ହୋଇଥାଏ , ସେମିତି ସିଂହ ରାଶିଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ସୁର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି , ସୁର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ନବଗ୍ରହରେ ରାଜା ଉପାଧି ମିଳିଛି । ସୁର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଅନୁସାରେ ସିଂହ ରାଶି ବାଲାଙ୍କ ଜାତକର ସ୍ୱଭାବ ରାଜସୀ ଓ ରୋବଦାର୍ ହୋଇଥାଏ, ସେ ବଳିଷ୍ଠ କଦକାଠି ବାଲା ହୋଇଥାନ୍ତି , ସିଂହ ରାଶି ବାଲା ମସ୍ତକ ଉନ୍ନତ ଓ ଚଉଡା ହୋଇଥାଏ , ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକରେ କାହାର ଅଧୀନରେ ରହିବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ , ସିଂହ ରାଶି ବାଲାଙ୍କ ଦୃଢ ସଂକଳ୍ପ ବାଲା ହୋଇଥାନ୍ତି , ଯଦି ତାଙ୍କ କଥା ନ ମାନାଯାଏ , ତେବେ ସେ ଶିଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କ୍ରୋଧ କ୍ଷଣିକ ପାଇଁ ହୋଇଥାଏ , ସିଂହ ରାଶିରଜାତକରେ ରାଜନୀତି ଉପରେ ବିଶେଷ ରୁଚି ହୋଇଥାଏ । ଭବିଷ୍ୟକଥନ ୨୦୨୧ ଅନୁସାରେ ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକରେ ଆର୍ଥିକ ରୁପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ରହିବ,  ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କୁ ପଇସାରେ ନେଇକରି ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ , ତାହାସହ ଆପଣ କେଉଁ ପଇସା ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ସେ ପଇସା ଏହି ସମୟରେ ଫେରିପାରିବେ , କେଉଁ ନୁଆ ଜାଗା ଉପରେ ନିବେଶକରିପାରିବେ

ବୁଝାମଣା ପୁର୍ବକ କରାଯାଈଥିବା ଫଇସଲା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ,  ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ସଞ୍ଚୟ ବଢାଇବା ସହ ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ବି ବଢିବ , ଅତଃ ଆପଣଙ୍କ ବଜେଟ୍ ହିସାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ହେବ , ଜାନୁୟାରୀ, ମଇ, ଜୁନ୍ , ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ଓ ଡିସେମ୍ବରରୁ ପାଞ୍ଚ ମାସ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ୍ ହେବ , ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣ ଧନ ସଂଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ , ମାନେ ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ବ୍ୟାଲ୍ୟାନ୍ସ ବି ବଢିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ସୁର୍ଯ୍ୟଙ୍କର କୃପା ରହିବ , ସୁର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହ ସିଂହ ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ହୋଇଥାନ୍ତି , ସୁର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦରୁ ଆପଣ ଏକଦମ୍ ସୁସ୍ଥ୍ୟ ରହିବେ , କୁହାଯାଇଛି କି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହିଁ ସଂମ୍ପଦ ହୋଇଥାଏ , ତେବେ ଏହି ବର୍ଷକୁ ଧନ ବୁଝିକରି ତାହାର ଦେଖାଶୁଣା କରିବାକୁ ହେବ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇକରି କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଅସୁବିଧା ପକାଇପାରେ

ଏମିତିରେ ନିଜ ଓ ପେଶାବର୍ ଦୁହେଁ ଜାଗାରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି , ନିଜ କ୍ଷମତାରୁ ଅଧିକା କାମ କରିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପର କାରାଣ ହୋଇପାରେ,  ନିଜ ଜୀବନଶୈଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ , ଓ ଖାଦ୍ୟପେୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ , ତାହା ସହ ଆଳସ୍ୟ ତ୍ୟାଗ କରିବାକୁ ହେବ , ନିଜ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଫୋକସ୍ କରିବାକୁ ହେବ । ଫଳାଦେଶ ୨୦୨୧ ଅନୁସାରେ ଏହି ବର୍ଷ ମେଷ ରାଶିର ଜାତକରେ କ୍ୟାରିୟର୍ ସାମାନ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ରହିପାରେ,  ପରିଣାମ ସ୍ୱରୁପ ଫଳ ବି ସାମାନ୍ୟ ହେବ , ଜବ୍ ରେ ପ୍ରମୋଶନ୍, ଇନକ୍ରିମେଣ୍ଟ, ମନମୁତାବିକ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ ପାଇବାପାଇଁ ଟିକିଏ କସରତ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ, ବହୁତଥର ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଲାଗିପାରେ କି ଆପଣ ଯାହା ବି ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି , ତାହାର ବାସ୍ତବିକ ପରିଣାମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନପାରେ,  ଏମିତିରେ ମନ ଖଟ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଓ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶିର ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଏହି ବର୍ଷ ପାଠପଢାରେ ଅଧିକା ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ହେବ , ଭବିଷ୍ୟଫଳ ୨୦୨୧ ଅନୁସାରେ ଏଇ ବର୍ଷ ସିଂହ ରାଶିର ଛାତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ଭରା ହୋଇଛି, ଯେଉଁ ଛାତ୍ର କେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପରିକ୍ଷାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି , ତାଙ୍କୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବ , ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ୨୦୨୧ ଟିକିଏ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜପୁର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ କେଉଁ ଭୁଲ୍ କୁ ନେଇ ନିଜ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ସହ ପାଟିତୁଣ୍ତ ହୋଇପାରେ , ଏଥିରେ ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ,  ସେମିତି ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହ ନୁଆ ସଂମ୍ପର୍କ ବନାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି , ତେବେ ସଂମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରଥମେ ବିଶ୍ୱାସର ଲାଇନ୍ ରେ ଆଣୀ ପରଖିନିଅନ୍ତୁ , ଯାହାପରେ ପଛରେ ହଇରାଣ ନ ହୁଅନ୍ତୁ , ଏଥିରେ ଆପଣ ଦୁହେଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢିବ,  ଓ ସଂମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ୍ ଆସିବ ।

ଏହି ବର୍ଷ ସିଂହ ରାଶିର୍ ଜାତକରେ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କସହ ସଂମ୍ପର୍କ ମଧୁର ରହିବ , ଓ ଦୁହେଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଖବର ଏହା କି ଜୀବନସାଥୀ କେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଅଛନ୍ତି , ତାଙ୍କୁ ଏହି ବର୍ଷ କିଛି ବଡ ଉପଲ୍ଲବ୍ଧି ମିଳିପାରିବ ।

ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକରେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ବହୁତ ଭଲରେ କଟିବ, ଘରେ ଶାନ୍ତିପୁର୍ଣ୍ଣ ମାହୋଲ୍ ରୁ ଖୁସିରେ ରହିବେ,  ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଓ ଭାଇଚାରା ରହିବ,  ଏହି ବର୍ଷ ଘରେ କେଉଁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *