July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୫ ଜୁନ ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର – ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଉପରେ

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦାୟିତ୍ ପ୍ରତି ଅଳସୁଆ ହେବା ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ବିତାଇଥିବା ସମୟ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଭାବରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଯଦି ଅବିବାହିତ, ତୁମେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଥିବା ଅଭିଜ୍ଞତା ଆଧାର କରି ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେଇଥିବା ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଶାରୀରିକ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମର କିଛି ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ ଏବଂ ତୁମର କିଛି ନୂତନ ଅଧିଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ ଏବଂ ତୁମର ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ସ୍ୱର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ହତାଶ, ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପରିବାରରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସୁଗମ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ନୂତନ ଉପାୟ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଆଜି ଶରୀରକୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ବିନିଯୋଗରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବ | ବିବାହ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଯୁକ୍ତିରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଅତୀତରେ ନିଆଯାଇଥିବା କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପକୃତ ହେବେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମାନସିକ ସୁଖର ଅନୁଭବ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଚାପ ଏବଂ ଅପ୍ରୀତିକରତା ବଢିପାରେ | ପାରିବାରିକ ସଂପର୍କରେ ଗଣ୍ଠି ସମାଧାନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଜୀବନର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସମ୍ମାନ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯିବ |

ସିଂହ ରାଶି – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ କରିବ | ଆମେ ଘର ଏବଂ ଅଫିସ୍ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ, ତୁମେ ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ ନାହିଁ | ତେଣୁ ତୁମ ଶରୀରକୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଅ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣର ଲାଭ ହେବ | ଏଥର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ଖୁସି ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସୁଖ ପାଇବ | ବିନିଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆମେ ନୂତନ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବୁ | ଚାକିରିରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ କରିପାରିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାବେଳେ, ତୁମର ଶବ୍ଦକୁ ଭଲଭାବେ ବାଛ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗ କର। ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱଭାବ ଏବଂ ମାନସିକ ଚାପକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ପିଲା କିମ୍ବା ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ | ପିତାମାତା ଏବଂ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ | ଆପଣ ସେୟାରରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଲାଭ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାରର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | କେତେକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ବିତାଇପାରେ | ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ବିକାଶ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ମିଳିବ, ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ ହେବ | ଲୋକଙ୍କ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିରାଶାଜନକ ହେବ | ଆଜି, ଟଙ୍କା ଏବଂ ଟଙ୍କା କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଶାନ୍ତ ଦିନ ବିତାନ୍ତୁ | ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଚଲାନ୍ତୁ | କ୍ରୋଧରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଂଘାତିକ ହେବ | ତୁମେ ଥଣ୍ଡା

ଧନୁ ରାଶି : ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗାମୀ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଦୁଃଖର ଘଣ୍ଟା ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଷ୍ଟକର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ନକରିବେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଅହଂକାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟରେ ହାତ ମିଳାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଭଲ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଉତ୍ସାହଜନକ ଦିନ ହେବ | କିଛି ନୂଆ କିମ୍ବା ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ପାଇଁ ଦିନଟି ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଶବ୍ଦଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | କେତେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ ଏବଂ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମନ ଦେବ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି କୁମ୍ଭ ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଭୁଲ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଚିନ୍ତା ବଢାଇବ | ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ସତେ, କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ମିଳିବ ନାହିଁ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନ ଅବସାଦଗ୍ରସ୍ତ ରହିବ | ଏକ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ମାମଲା ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ | ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପରିବାରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଜିନିଷଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିବା ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *