July 25, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୪ ଜୁନ ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଉପରେ

ମେଷ : ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ତୁମର ବୟସ୍କମାନେ ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ କଠୋର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ଆଜି ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ସାନ ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ଜୀବନରେ ବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ସକାରାତ୍ମକତା ତୁମକୁ ବହୁତ ଆଗକୁ ନେଇଯିବ | ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ କଥା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ | ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ବିରକ୍ତ କର ନାହିଁ | ତୁମର ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ପୂରଣ ବିଷୟରେ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି ଯାଦୁ ବନାଇପାରେ | ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ତାହା ପୂରଣ କରିବେ ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ତୁମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଆଡକୁ ଗତି କର ଏବଂ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରନ୍ତି, ଏହା ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ |

ମିଥୁନରାଶି : ସହିତ ଆଜି କାମ କରିବାରେ ଏକ ବଡ଼ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ହାସଲ କରିଥିବା ନୂତନ ସୂଚନା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଧାର ଦେବ | ଘରୋଇ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ଗତି ଏବଂ ନିକଟତରତାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଘରର ନବୀକରଣ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ଭବ | ଯାନର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ସେବକ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଅସୁବିଧା ହେବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇପାରିବ ନାହିଁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ କରିଥିବା ବିନିଯୋଗ ଆଜି ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | କ୍ରୀଡା ପ୍ରେମୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ | ମିଳିତ ରୋଗ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀମାନେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଗତିଶୀଳ ହେବ | ମନରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାର ସ୍ଥିରତା ହେତୁ, ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି :ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଖରାପ ମନୋବଳରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ନକାରାତ୍ମକତା ହେତୁ ହେବ | ଅର୍ଥ ଲାଭ ପାଇଁ ବାଟ ଖୋଲିପାରେ | ପାଣ୍ଠି ଲାଭ ପାଣ୍ଠି ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱଗୁଡିକ ପୂରଣ ହେବ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବ, ବ୍ୟବସାୟରୁ ତୁମର ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ପ୍ରେମର ଚରମ ସୀମା ଅନୁଭବ କରିବ | କଠିନ ଫଳାଫଳ ସହିତ ସୃଜନଶୀଳ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପୁରୁଣା ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ, ମାନସିକ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ |

ତୁଳା ରାଶି :ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ନୂତନ କୌଶଳ ଶିଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ଲାଭ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ, ରିସ୍କ ନେଇପାରେ କିନ୍ତୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ପରିବାରରେ ଶୁଭ କାମ କରାଯାଇପାରିବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ଉନ୍ନତି ଆରମ୍ଭ ହେବ | ସରକାରୀ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, କାରଣ ଅଧିକ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଯଦି କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ଖବର ମିଳିପାରେ କିମ୍ବା କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ହୋଇପାରେ ତେବେ ଆପଣ ନିରାଶ ହେବେ | ଭ୍ରମଣ କର ଏବଂ ଚିନ୍ତିତ ଆଚରଣ କର | ବେକାର ଲୋକ ଚାକିରୀ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣ ରହିବ | ତୁମର ଅଧସ୍ତନମାନେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଯୁକ୍ତି କରିପାରନ୍ତି, ଫଳସ୍ୱରୂପ ବିତର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଚିନ୍ତା, ଭୟ ଏବଂ ଦୁଖଦ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆମେ ଆଜି ପଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା କରିବୁ | ତୁମର କାମ ସହିତ ନିଷ୍ଠୁର ହୁଅ, ବିବାଦରେ ଫସି ରହି ତୁମେ ଆଘାତ ପାଇ ପାରିବ | ବହୁତ ସମୟ ପରେ ଆପଣ ବହୁତ ନିଦ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ରୋକିବା ପାଇଁ, ଆପଣ କଳ୍ପନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ରହିବ | ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ରୋକିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁରନ୍ତ କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଜୀବନରେ ଶେଷ ହେବ | ଯେ କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବ | ମୋଟ ଉପରେ, ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଗଣମାଧ୍ୟମ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ଆପଣ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ରୋମାଣ୍ଟିକ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | ଆଜି ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ନୂଆ ସୁଖ ଆସିପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟରେ ଯୋଗ୍ୟତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି ସ୍ଥାନରେ ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ଯାହା ଜୀବନରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ମାନସିକ ଜଟିଳତା ହେତୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ରହିବ ନାହିଁ | ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ, ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ବିଶ୍ରାମର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆଶା, ଅଭିଳାଷ ଏବଂ ଆଦର୍ଶ ପୂରଣ କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଘରର ମରାମତି ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ମା କିଛି ଛୋଟ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *