July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ସ୍ୱାମୀ ବିର୍ ସାହୁଙ୍କ ସହ Sapna Chaudhary ପାଳିଲେ କରୱାଚୌଥ, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ଫଟୋଗୁଡିକ

କରୱାଚୌଥ ଏମିତି ଏକ ବ୍ରତ ହୋଇଥାଏ ଯାହାକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିବାହିତ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀର ଦୀର୍ଘାୟୁ ବୟସ ପାଇଁ ରଖିଥାଏ, ଏହି ବର୍ଷ ୨୪ ଅକ୍ଟୋବରକୁ ଏହି ଉତ୍ସବ ପୁରା ଭାରତରେ ବଡ ହିଁ ଉତ୍ସାହରେ ପାଳିତ ହୋଇଛି, ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ କଳାକାର ଏହି ଉତ୍ସବକୁ ଧୁମଧାମ୍ ରେ ପାଳିଛନ୍ତି, ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ସେଲିବ୍ରେଟି ଏହି ଉତ୍ସବକୁ ବହୁତ ଅଧିକା ଉତ୍ସାହରେ ପାଳିଛନ୍ତି, ଏହି ଉତ୍ସବର ସବୁ ରୀତିନୀତିକୁ ଫଟୋରେ ନେଇକରି ବ୍ରିଟିଶ୍ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର୍ କରୁଛନ୍ତି

ଏହି ସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଜଣାଶୁଣା ହରିଆଣାର ଡାନ୍ସର ଯିଏକି ନିଜ ବଢିଆ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଦମରେ ପୁରା ଦୁନିଆଁକୁ ଦିୱାନା କରିଥିଲେ ସପନା ଚୌଧୁରୀ ସେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ବୀର ସାହୁ ଙ୍କ ସହ ଏହି ଉତ୍ସବକୁ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରିଥିଲେ, ସପନା ଚୌଧୁରୀ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦୀର୍ଘାୟୁ  ହେବାପାଇଁ ଏହି ଦିନରେ ବ୍ରତ ରଖିଥିଲେ, ସପନା ଚୌଧୁରୀ କରୱା ଚୌଥବାଲା ଦିନ କିଛି ଫଟୋ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି ।

ସୁଚନାପାଇଁ କହିଦେବୁ କି ସପନା ଚୌଧୁରୀ ୨୦୨୦ ରେ ହରିଆଣାର ଫେମସ୍ ରାଇଟର୍ ସିଙ୍ଗର ଓ ଅଭିନେତା ବୀର ସାହୁଙ୍କ ଲୁଚିକରି ବିବାହ କରିନେଇଥିଲେ, ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କାହାକୁ ଖବର ବି ଯାଇନଥିଲା, ତାଙ୍କ ବାହାହେବା ସତ ତେବେ ଦୁନିଆଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଯେବେ ସେ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ରେ ଏକ ପୁଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ।

ପରେ ସପନା ଚୌଧୁରି ଏହି କଥାର ଖୁଲାସା କଲେ କି ସେ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୦ ରେ ବୀର ସାହୁଙ୍କ୍ ସହ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ବିବାହ ପରେ ସପନା ଚୌଧୁରୀ ନିଜ ପ୍ରୋଫେସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ଓ ପର୍ସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ଦୁହେଁ ଭଲରେ ସଂମ୍ଭାଳୁଛନ୍ତି, ସେମିତି ତ ସପନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଓ ଛୁଆଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଖାସ୍ ମଉକାରେ ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଏହି ଦୁହେଁଙ୍କ ଝଲକ ଦେଖାଇଦିଅନ୍ତି ।

ସପନା ଚୌଧୁରୀ ୨୪ ଅକ୍ଟୋବରକୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ବୀର ସାହୁଙ୍କ ସହ ଧୁମଧାମ୍ ରେ କରୱାଚୌଥ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରିଥିଲେ, ଓ ସେ ୨୫ ଅକ୍ଟୋବରକୁ ନିଜ କରୱାଚୌଥ ଲୁକ୍ ଫଟୋ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ, ଯାହା ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା । ଜଣାନାହିଁ କଣ ହୋଇଯାଏ, ଏହି ଫଟୋରେ ସପନା ଚୌଧୁରୀ ଲାଲ କଲରର ଲେହେଙ୍ଗା ରେ କରୱାଚୌଥ ପାଳୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା , ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିର୍ ସାହୁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପାଣି ପିଆଇକରି ବ୍ରତ ଖୋଲିଛନ୍ତି

ତାହା ସହ ଦୁହେଁ ଫଟୋ ପାଇଁ କ୍ୟାମେରା ପୋଜ୍ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଯଦି ଫଟୋରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲୁକ୍ କଥା କହିବା ତେବେ ଏଠାରେସପନା ଚୌଧୁରୀ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ଓ ଶୋଲାହ ସିଙ୍ଗାର୍ କରିଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି, ସେମିତି ବୀର୍ ସାହୁ ସିମ୍ପଲ୍ ହ୍ୱାଇଟ୍ କଲରର କୁର୍ତ୍ତା ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ତସମ୍ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି, ଏହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର୍ କରି ସପନା ଚୌଧୁରୀ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ କି ସମସ୍ତଙ୍କୁ କରୱାଚୌଥର ହାର୍ଦ୍ଧିକ ଅଭିନନ୍ଦନ, ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ସପନା ଚୌଧୁରୀ ଫ୍ୟାନ୍ସ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଦେଖାଊଛନ୍ତି, ସପନା ଚୌଧୂରି ଓ ବୀର୍ ସାହୁ ଦୁହେଁ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ବହୁତ ଖୁସି ନଜର୍ ଆସୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *