July 14, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

16 ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି 3 ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଅଫିସରେ କିଛି ବଡ ଦାୟିତ୍ ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ଏହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଖବର ଶୁଣାଯାଏ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦିନ ଆସିବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ |ଆପଣ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମର ଚତୁରତା ହେତୁ ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଯଦି ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଏବଂ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଯାନର ବ୍ୟବହାରରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ଏକ ଲମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯାହାକି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ଯାଇଛି, ତାହା ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପୂର୍ବରୁ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଯାହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ | କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠିକ ନୁହେଁ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରହିବ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଭଲ ଖବର ପାଇ ପାରିବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରୁ ଶେଷ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସଂପର୍କରେ ଦୁଃଖର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସିଲ୍ କରିପାରିବେ | ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *