July 21, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

26 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି ଗୋଟିଏ ରାଶିର ରହିଛି ଭାଗ୍ୟ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ତୁମେ ଆରାମ ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଅନ୍ୟମାନେ ତୁମର ସାହାଯ୍ୟକୁ ତୁମର ସ୍ୱାର୍ଥପରତା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେଣୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ସାହାଯ୍ୟ କର | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ମନ କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଅପାରଗତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଯାହା ଶୁଣୁଛନ୍ତି ତାହା ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ, ତେଣୁ ଏହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବଡ ଭାଇଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ଜଣେ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରିବାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବଡ଼ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଅପବ୍ୟବହାରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତାର ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଥାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆୟରେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ | କିଛି ନୂଆ କାମ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଏ, ତେବେ ଏହାକୁ ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର କିଛି ବିରୋଧୀ ତୁମର ଚମତ୍କାରତା ଦେଖିବା ପରେ ତୁମକୁ ସମାଲୋଚନା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ସମାଲୋଚକଙ୍କ ସମାଲୋଚନାକୁ ଅଣଦେଖା କରି ତୁମେ ଆଗକୁ ବଢିବ ଉଚିତ୍, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସଫଳତା ତୁମର ପାଦକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ, ଶିକ୍ଷକମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇବେ | ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ଆଜି ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *