July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ବିବାହର 35 ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଗୁହାରୀ ଶୁଣିଲେ ଭଗବାନ, 55 ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା ଦେଲେ 3 ଟି ଛୁଆଙ୍କୁ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଜନ୍ମ

ମା ବାପା ହେବା କେଉଁ ବି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବଡ ସୌଭାଗ୍ୟର କଥା ହୋଇଥାଏ, ବହୁତ ଯୋଡା ପରସ୍ପର ସହମତିରେ ବିବାହର କିଛି ବର୍ଷରେ ମା ବାପା ହୋଇଯାଆନ୍ତି, ଓ ନିଜ ଗୃହସ୍ଥିର ଆନନ୍ଦ ନିଅନ୍ତି, ସେ ବହୁତଥର କିଛି ବି ସମସ୍ୟା କାରଣରୁ ମା ବାପା ହୋଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ, ଓ ଛୁଆ ନ ପାଇବାର ଯୋଗୁଁ ନିରାଶାରେ ରୁହନ୍ତି, ଏମିତି ଦେଖାଯାଇଛି କି ସନ୍ତାନର ଇଚ୍ଛାରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ବହୁତ ମନ୍ଦିର ଓ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳରେ ଯାଇକରି ଗୁହାରୀ କରିଥାନ୍ତି,  ସେମିତି ସଚ୍ଚା ଶ୍ରଦ୍ଧାରୁ କରାଯାଇଥିବା ଗୁହାରୀ ଭଗବାନ ନିଶ୍ଚିତ ଶୁଣିଥାନ୍ତି, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ମାମଲା ବିଷୟରେ ଜଣାଇବୁ ଯେଉଁଥିରେ ବିବାହର ୩୫ ବର୍ଷ ପରେ ୫୫ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା ୩ ଟି ଛୁଆକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ।

କେରଳର ମୁବାଟୁପୁଝା ଟାଉନ୍ ରେ ୫୫ ବର୍ଷିୟ ଏକ ମହିଳା ୩ ଟି ଛୁଆକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି, କହିଦେବୁ କି ଏହି କପଲ୍ ବିବାହ ହେବାର ୩୫ ବର୍ଷ୍ ହୋଇସାରିଥିଲା କିନ୍ତୁ କେହି ବି ସନ୍ତାନ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏବେ ଯେବେ ଦୀର୍ଘ ୩୫ ବର୍ଷ ପରେ ଛୁଆ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି , ଓ ଭଗବାନ ତାଙ୍କୁ ୩ଟି ଛୁଆ ଦେଇଛନ୍ତି, ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି, କହିଦେବୁ କି ୫୫ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ ଶିଶି ଅଟେ, ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାଁ ଜର୍ଜ ଏଣ୍ଟିନା ଅଟେ ଯିଏକି ୫୯ ବର୍ଷୀୟ ଅଟନ୍ତି

କହିଦେବୁ କି ଏହି ଚମତ୍କାର ୨୨ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ କୁ ଯେବେ ୫୫ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା ଶିଶି ୩ ଟି ଛୁଆଙ୍କୁ ଏହି ଦୁନିଆଁକୁ ଆଣିଥିଲେ, ଶିଶି କହନ୍ତି କି ସେ ବାହାଘର ପରେ ବହୁତ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ଘରେ ବି ଖୁସିଖବର ଆସୁ କିନ୍ତୁ ଏମିତି ହୋଇପାରୁନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଯେବେ ଭଗବାନ ଶୁଣିନେଲେ ତେବେ ସେ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି, ଶିଶି କହିଲେ କି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ କହିବାପାଇଁ କିଛି ଶବ୍ଦ ନାହିଁ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କହିବା କଥା କି ଭଗବାନ ତାଙ୍କୁ ତିନୋଟି ଛୁଆ ଦେଇଛନ୍ତି ଓ ତିନୋଟି ଛୁଆ ସୁସ୍ଥ୍ୟ ବି ଅଛନ୍ତି, କହିଦେବୁ କି ଶିଶି ଦୁଇଟି ପୁଅ ଓ ଏକ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏବେ ତାଙ୍କ କୋଳ ଭରିଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ସେ ମେଡିକାଲ୍ ଓ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶକ କରି ଥକି ଯାଇଛନ୍ତି,ସେ କହିଲେ କି କେରଳରେ ଚିକିତ୍ସାକରାଇବାପରେ ସେ ବିଦେଶରେ ବି ଚିକିତ୍ସାକରାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଚିକିତ୍ସାର କିଛି ଫଳାଫଳ ବାହାରିପାରୁନଥିଲା, ଜର୍ଜ କହିଲେ କି ତାଙ୍କର ଓ ଶିଶିର ବିବାହ ୧୯୮୭ ରେ ହୋଇଥିଲା, କହିଦେବୁ କି ଶିଶିଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ରୁ ଡିସ୍ ଚାର୍ଜ କରାଯାଇଛି, ଓ ମା ଓ ଛୁଆ ପୁରା ସୁସ୍ଥ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *