July 20, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

12 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି ୨ ରାଶି ପାଇବେ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ ରାଶି : କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ହସୁଥିବା ଥଟ୍ଟା ଏବଂ ଯତ୍ନଶୀଳ ମନୋଭାବ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ | କିଛି ଘଟଣା କିମ୍ବା ଖବର ହୋଇପାରେ ଯାହା ମନକୁ ଚିନ୍ତିତ କରିଥାଏ | ଅତ୍ୟଧିକ ଥଣ୍ଡା ଜିନିଷ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅସାବଧାନତା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ : ଆଜି ମଧ୍ୟ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହାର ମୁକାବିଲା କରନ୍ତୁ | ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଘରର ପରିବେଶକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ସମ୍ପର୍କରେ ନୂତନ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ପାଣିପାଗ ଯୋଗୁଁ ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଅନୁଚିତ |

ମିଥୁନ : ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ନିକଟସ୍ଥ ଭ୍ରମଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ନେହ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବଜାୟ ରଖିବା ଜରୁରୀ | ବେଳେବେଳେ ତୁମର ତରବରିଆ ଏବଂ ଉତ୍ସାହୀ ପ୍ରକୃତି ତୁମ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରେ | ଆପଣ ଏହି ଆଚରଣରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ପଥ ଗ୍ରହଣ କରିବ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏକାଥରକେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସବୁକିଛି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଏହା କିଛି ସମୟ ନେଇପାରେ | ମାଇଗ୍ରେନ୍ର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅଧିକ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଭାଗ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ବିବାହ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ପରିବାରରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବୃଥା ଚିନ୍ତାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୁଯୋଗକୁ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ | ଆପଣ ଯାହା ପାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାହା ପାଇବେ, ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତାର ଅଭାବ ନାହିଁ, କେବଳ ପ୍ରୟାସ ଆବଶ୍ୟକ | ଯେକୌଣସି ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ଆପଣ ବେଳେବେଳେ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଟେନସନ୍ ହୁଅନ୍ତି, ତେଣୁ ଏକୁଟିଆରେ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ମହଙ୍ଗା କ୍ରୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ହାତରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇ ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଜୁନିଅରମାନେ ଅଫିସରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ଭୁଲ ଅଭ୍ୟାସ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ରହିବ |

ବିଛା : ଜଣେ ବାହାର ଲୋକ ତୁମକୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରେ ଏବଂ ତାର ଅର୍ଥ ପାଇପାରେ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କୌଣସି କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲା ଆଜି ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମ ପିଲାଙ୍କ ସଫଳତାର ଖବରରେ ତୁମେ ଖୁସି ହେବ | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ, ଯଦି ତୁମେ ସଂଘର୍ଷ କର, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ତୁମେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ସମୟରେ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଅଛି | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବ | ଆଜି ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିବାଦ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ମାର୍କେଟିଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି : ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | କୌଣସି କାଗଜ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ଆସିବା ସମୟରେ କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଗରମ ଗରମ ହେତୁ, ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କିମ୍ବା କୌଣସି ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଯତ୍ନବାନ ହେବ, ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କୁହ | ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | କେହି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଧ୍ୟ ହେବ | କମ୍ ପାଣି ପିଇବା କାରଣରୁ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : କିଛି ଲୋକ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସମୟ ସପିଂରେ ବିତାଇପାରେ | କିଛି ସମସ୍ୟା ହେତୁ ତୁମର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ତୁମର ଟେନସନ ବଢିପାରେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ମନ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବ | ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇଁ ଗାଇ କୁ ସବୁଜ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ | ନାକ ଏବଂ କାନର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *