July 19, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

10 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ,କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି 5 ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର

ମେଷ : କୌଣସି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ | କିଛି ନୂଆ ଏବଂ ଭିନ୍ନ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ସଫଳତା ଆଣିବ | ନବ ବିବାହିତ ଏବଂ ଯୁବକ ଦମ୍ପତି ପାରସ୍ପରିକ ନିକଟତରତା ଉପଭୋଗ କରିବେ | ତୁମର ବଢୁଥିବା ସ୍ଥିତି ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ରୁଟିନ୍ ଏବଂ ଡାଏଟ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବ |

ବୃଷ : ତୁମ ହାତରେ ଯାହା କିଛି କାମ ନେଇଛ, ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ସହିତ କରିବାକୁ ହେବ | ଲୋକଙ୍କ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାଡି ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ | ମାର୍କେଟିଂ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ଜିନିଷଗୁଡିକ ସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଥାଏ | ଚାକିରି ସମୟରେ ସମୟ ରଖନ୍ତୁ | ଚର୍ମ ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେୟାର ବଜାର ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ ଇତ୍ୟାଦିରୁ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ମିଳିବ | ଭୁଲ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ପେଟର ଉତ୍ତେଜନା ଏବଂ ଅମ୍ଳତା ହୋଇପାରେ | ଯାତ୍ରା ଆରାମଦାୟକ ହେବ | ଜଣେ ଅସୁବିଧାଜନକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ପୁରୁଣା ପ୍ରକଳ୍ପର ସଫଳତା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଲେଖିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ହେତୁ ମନ ଦୁଖୀ ହୋଇପାରେ | ଘର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମାନସିକ ଆରାମ ପାଇଁ ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ କର |

ସିଂହ ରାଶି : କୌଣସି କାଗଜପତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହା କାହାର ମଧ୍ୟସ୍ଥତା ଦ୍ୱାରା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ମା’ଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯାତ୍ରା କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଖରାପ କମ୍ପାନୀରେ ଫସିଯିବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କର, ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ଖରାପ ହେବ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସୁଖଦ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପରସ୍ପରକୁ ସମ୍ମାନର ଅନୁଭବ ହେବ | ଇଟାଭାଟି ଏବଂ ସିମେଣ୍ଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଉପକାରୀ ହୋଇପାରେ। ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କୁ ଭର୍ମିଲିୟନ୍ ଅଫର୍ କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଉଭୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଧାରଣା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟଟି ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷ ପାଇଁ ଦାୟିତ୍ .ହୀନ ରଖିପାରନ୍ତି | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଥୀଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହଠାତ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ମୌସୁମୀ ରୋଗଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବଢିପାରେ | କୌଣସି ନୂତନ ଅଫର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ତୁମକୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ ଯାହା ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ | ଭ୍ରମଣକାରୀ ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ଯୁବକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବୁଝିବାରେ ସହାୟକ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏଥର ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ | କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶରୀରରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ କାଶ, ଥଣ୍ଡା ଭଳି ସମସ୍ୟା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ମକର ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ବିଷୟ ପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଯଦି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପରିବାରର କେହି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ କ୍ରୟ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଶାରୀରିକ ଦୁର୍ବଳତା ଏବଂ ଥକ୍କା ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଆପଣ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଶୀଘ୍ର ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ ଜିନିଷ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ନାହିଁ | ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟର ଅତିରିକ୍ତ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନରେ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବେ | ତୁମ ପିତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣ ଏବଂ ସମ୍ମାନ କର | ଯଦି ଆପଣ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସାମାଜିକ ନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ମନୋରମ ରହିବ। ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ତୁମେ ତରବରିଆ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମତାମତ ନିଅ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *