July 14, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

4 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି 6ଟି ରାଶିକୁ ବଡ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରରେ ହସ ଏବଂ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ସୁବିଧା ହେବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବିବାଦ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବ, ତେଣୁ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି କାରଣରୁ ଆପଣ ମିଛ କହିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ଘଟିବ। କେହି ଜଣେ ତୁମକୁ ଏକ ଅଫର୍ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବେ, ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କର ନାହିଁ |

ବୃଷ : ଘରୋଇ ଜୀବନରେ କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ହୃଦୟକୁ ପ୍ରକାଶ କରି ତୁମେ ବହୁତ ହାଲୁକା ଏବଂ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବେ | ଶିଶୁର ଯେକୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କିମ୍ବା ଭୁଲ କମ୍ପାନୀ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସାଂଘାତିକ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : କିଛି ନୂଆ କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି କିନ୍ତୁ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଅଛି | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ | ଆପଣ ବାହ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସକରାତ୍ମକ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ସଶକ୍ତ କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଚାପ କିମ୍ବା ଉଦାସୀନତା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ : ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ | କ୍ରୋଧରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୌଦ୍ଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ସନ୍ଦେହ ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ତୁଚ୍ଛ କର ନାହିଁ | କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ, ଏହି ଦିନ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ପାଦ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟା ହଠାତ୍ ଉପୁଜିବ |

ସିଂହ ରାଶି : କାହାର ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ଭୋଗ ପାଇଁ ବଡ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଙ୍କ ଫୁଡ୍ ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସ ଛାଡି ଆପଣଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ପ୍ରୋଟିନ୍ ଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଆଣିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଏକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ବାହ୍ୟରେଖା କରିପାରିବେ, ସେଠାରେ ପୁରୁଣା କାରବାର ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ନୂଆ ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ୍ ସହିତ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ସମୟର ଏକ ଭାବନା ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଟିକେ ଅଧିକ ରହିପାରେ | ଚିନ୍ତା ହେତୁ ନିଜକୁ ବିଶ୍ୱାସ ହରାଇବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, ତୁମର ନିତ୍ୟକର୍ମକୁ ସଂଗଠିତ ରଖ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆପଣ ଭଉଣୀର ବିଶେଷ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଦିନଟି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ଦିନ ତୁମର ବୀରତ୍ୱ ଏବଂ ସାହସ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, କିନ୍ତୁ ଏହାର ବାହ୍ୟରେଖା ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କାକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ | ମନକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଚାପରୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |

ବିଛା : ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ପ୍ରତିଭା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଏହା ସହିତ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ | ତେଣୁ, ତୁମର ପ୍ରକୃତିକୁ ସହଜ ରଖ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ବିଶ୍ୱସନୀୟତାରେ କୌଣସି ଅଭାବ ନଥାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଘରେ ଟେନସନ ହେବ, ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ଅତ୍ୟଧିକ କାମ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଲାନ୍ତ ମଧ୍ୟ କରିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଏବଂ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଇନଗତ ବିବାଦରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସକରାତ୍ମକ ଆଚରଣ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ | ମିଛ କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବଡ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ବାହାରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବ |

ମକର ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କିଛି ବଡ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ଦିନ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ତୁମର ଆଚରଣ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ଅପରାହ୍ନରେ ଜିନିଷ ବଦଳିଯିବ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣତ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଦିନର ଆରମ୍ଭ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ| ଯଦି ତୁମେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମାଲୋଚିତ ହୁଏ ତୁମର ହୃଦୟ ଆଘାତ ପାଇବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କିମ୍ବା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସ୍ଥାନରେ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବା ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ଯାନ କିମ୍ବା କୌଣସି ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଯନ୍ତ୍ରକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଘାତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *