July 14, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୯ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ ଟି ରାଶିକୁ ବଡ ଖବର ମିଳିବ

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖ ଦାୟକ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ | କିଛି ଲୋକ ହୁଏତ ତୁମର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଧିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ତୁମ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ତୁମ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିପାରେ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଆପଣ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ଏହାର ଫାଇଦା ନେବା ଜରୁରୀ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚତୁରତା ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟର ଏକ ବଡ଼ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବ | ଯୁବ କ୍ୟାରିୟରରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ କାରଣ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇଁ ଅନେକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ପରିବାରରେ ହସ୍ତାକ୍ଷର ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ବିଶେଷ ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନୂତନ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *