July 25, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୧ ଜୁନ ୨୦୨୦ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଭୋଲେନାଥଙ୍କ କୃପାରେ ଏହି 3 ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ମାସର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଖୋଲିବ

ମେଷ : ଆଜି, ଆପଣ କୌଣସି ପାରିବାରିକ ବିବାଦରେ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅଗ୍ରଭାଗରେ ଅଛି | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଜରୁରୀ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ତୁମେ ନିଜେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ମତାମତ ନେବା ଉଚିତ୍ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା ନୂତନ ଯୋଜନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ଭାରୀ ହେବେ। କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ସାମାନ୍ୟ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଚିନ୍ତା ନକରି ବିନିଯୋଗରେ ପ୍ରତାରଣା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଂସାରିକ ବିଷୟ ଅପେକ୍ଷା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ମନ୍ତବ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଭାଇ ଓ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ମତ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କର | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ତୁମେ ପ୍ରେରଣା ପାଇବ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଲୁକ୍କାୟିତ ବୈଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ | ନିରର୍ଥକ ବିବାଦକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କର ସେବା କରିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇଥିବା ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ପ୍ରାପ୍ତ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଦିନ ବିତାଇବ | ଘରେ ବସି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ବହୁତ କଥା ହେବେ | ଏକ କଠୋର ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | କୌଣସି ସହଭାଗୀତାରେ ବାଣିଜ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ହଠାତ୍ ଚିନ୍ତା ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବ | ପରିବାରର ସୁଖ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ନିଶ୍ଚିତ।

ସିଂହ ରାଶି: ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନ ସହିତ ତୁମର ଛୋଟା ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆଜି ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଏଥିରୁ ଜଣାପଡିବ ଯେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ଅଟେ। ଆଜି ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୋଗ ହେତୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନା କିମ୍ବା ଝଗଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ | କଥା ହେବାବେଳେ ଶାନ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଧାରଣା ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଥକ୍କା ହୋଇପାରେ | ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଖୁସିରେ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶିକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ | ଘରୋଇ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ପ୍ରକୃତିର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଜିଦ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତାର ଅଭାବ ହେତୁ ତୁମେ ଚାପରେ ରହିବ | ତୁମର କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହେବ। ଆଜି, ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସୁଖଦ ଖବର ପ୍ରାଥମିକତା ହୋଇ ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ | ତୁମର କଥାବାର୍ତ୍ତା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଖୋଲା ରଖିବା ଉଚିତ୍ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟର୍ଥରେ କାହାକୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ବ୍ୟବସାୟକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବ | ପୂର୍ବ ଦିନରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଟିକିଏ ଆଗକୁ ବଢିବ | ପରିବାରରେ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆଜି ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଏହି ଦିନ କୌଣସି ଗରିବଙ୍କୁ ଚାଉଳ ଦାନ କରିବା ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଜନକ ନୁହେଁ, ତେଣୁ ନିଜ ପକେଟ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ବିପଦ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହି ଦିନ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ସତେଜତା ଆଣିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭ କରିବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ବିଚାର କରିବେ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଆଚରଣ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ଭିତରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସୁସଙ୍ଗତତାର ସୁଯୋଗ ନିଅ | ଗତ ଦିନରୁ ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ଶେଷ ହେବ | କୌଣସି ଖରାପ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମିଳିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଖାଇବା ଓ ପିଇବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଚିନ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣ କାହା ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମିଟିଂ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ ଭାବରେ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ କମ୍ ଧ୍ୟାନ ପାଇବେ | ପରିସର ମଧ୍ୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଦୈନଦିନ ଜୀବନରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଆଜି ଟିକିଏ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଷାକ ଦାନ କରନ୍ତୁ, ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ସରିଯିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ସେବା କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିପାରେ | ଭାଇ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : କୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ମିଳିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ, ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମ ଦିନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଅସୁବିଧା ବଢିବାକୁ ପଡିପାରେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ସହ ଜଡିତ ଆଇଟମ୍ କିଣିବାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *