July 25, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୯ ମେ ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମହାଦେବ ଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଉପରେ

1 min read

ମେଷ (ମେଷ) : ଯଦି ତୁମେ କୌଣସି କାମ କର, ଆଜି ତୁମ କାମରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ତୁମ ଦ୍ୱାରା ପରାସ୍ତ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ମନରେ ଦୋଷ ବଢାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଉଚ୍ଚ ସଂଲଗ୍ନତା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମ ହାତରେ କିଛି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଆଜି ତୁମର ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନେ ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | ତୁମମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରି ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଯେଉଁମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ପଡିବ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଆଜିର ଦିନଟି ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ | ସାମାଜିକ ଭାବରେ ଅପମାନିତ ନହେବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଖୁସି ଦେବାର ଆଜି ଦିନ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଯାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ଅଧିକ ଲାଭ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଦିନକୁ ରୋମାଞ୍ଚକର କରିବା ପାଇଁ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ବୁଝିବାକୁ ଭଲ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ରୋକନ୍ତୁ | ବଡ ଯୋଜନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବ | ଆଜି ଶୁଭ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ |

ସିଂହ : ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟର ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ତୁମର ଏକାଗ୍ରତାକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ବିରୋଧୀ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ତୁମର କୌଣସି କ୍ଷତି କରିବେ ନାହିଁ | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ହେବେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳତା ସହିତ ତୁମ ଘରକୁ କିପରି ସୁନ୍ଦର କରିବ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପାଇବେ ଯେ କ୍ଷମତାରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ | ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଦ୍ରବ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | କେତେକ ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହୋଇପାରେ ଯାହା ଚାପ ବଢେଇଥାଏ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଘରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବେଶ ରହିବ।

ତୁଳା ରାଶି : ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ବିଭିନ୍ନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ତୁମ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ବିପଦ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ନୂତନ ଯୋଜନା ଚିନ୍ତାଜନକ ଏବଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | କଣ୍ଟିଜେଣ୍ଟ୍ ଲାଭର ରାଶି ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧିତ ଆଲୋଚନାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ନୂତନ ଚାକିରି ଅଧିଗ୍ରହଣ, ଚାକିରି ବିବାଦରେ ବିଜୟ, ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମୟ ବିତାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ଏକ ବିଷୟ ଉପରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହାକୁ ଏଡାନ୍ତୁ | ତୁମର ଶବ୍ଦର ଯତ୍ନ ନିଅ ଏବଂ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ କମ୍ ରହିବ | ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ଲହଡି ଆସିବ | ଭାବନା ପ୍ରବାହରେ ପ୍ରବାହିତ ହୋଇ କୌଣସି ଭୁଲରେ ଲିପ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଲୋଚନା ଏବଂ ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ମନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ତୁମକୁ ସାମାଜିକ ସମାବେଶ କରିବାକୁ ପଡିବ | ନିଯୁକ୍ତ ଦେଶବାସୀ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମୀମାନେ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଥିବା ଟଙ୍କା ଆଜି ତୁମକୁ ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମାଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଶରୀରରେ ଅଧିକ ଶକ୍ତି ହେତୁ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି :ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ ଏବଂ ଅଧିକ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ସୂଚିତ କରାଯାଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିପୁଳ ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ପୁରସ୍କାରପ୍ରାପ୍ତ ଦିନକୁ ନେଇଯିବ | ପାଇକ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ରକ୍ଷା ପାଇପାରେ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ ଆଜି ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ଏକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ସଫଳତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ଏବଂ କୌଣସି ଶୁଭ ଉତ୍ସବ ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଏକ ଗାଡି କିଣି ପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରକୃତିର କଠିନତା ଏବଂ ରୁଗ୍ଣତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନଚେତ୍ ଦିନଟି ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *