July 25, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୩ ମେ ୨୦୨୦ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଆଜି ଏହି 4 ଟି ରାଶି ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇଁ ତୁମର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବିଶ୍ୱାସ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବ | ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଶତ୍ରୁ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ତୁମର ଶାରୀରିକ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବା ପରେ ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର କିମ୍ବା କ୍ରୋଧ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବା ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପର୍କର ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ଜୋର ଦିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଉଭୟ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନିମନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସୃଜନଶୀଳତା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ସାହସ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ସଫଳତାର ସମଷ୍ଟି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅବସ୍ଥା ଅଧିକ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ସହଜରେ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସହଭାଗୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ଗୋପନୀୟତା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପରିବାର ଖୁସିରେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିକାଶ ପାଇଁ ଦିନଟି ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ହାତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ସଠିକ୍ ଦିଗରେ କାମ କରି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଜଣେ ବହୁତ ବଡ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିପାରେ | ଆଜି ସୁଖରେ – ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଦିନ କଟାନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ ଏବଂ ତୁମେ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କାହା ସହିତ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି – ସିଂହ ରାଶି ସହିତ ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ଭାଗ୍ୟର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ରହିବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ପରିବାରର ଆଶା ପୂରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଅଳସୁଆ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ନୂଆ ରୋମାନ୍ସ ତୁମ ଜୀବନକୁ ରଙ୍ଗରେ ଭିଜାଇ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ ଲେଖାରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମ ଜୀବନଶୈଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ପିତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ ଏବଂ ଜଣେ ଭଲ ବକ୍ତା ମଧ୍ୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ | ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଶିବଲିଙ୍ଗ ଉପରେ କ୍ଷୀର ଅର୍ପଣ କର, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ |

ବିଛା ରାଶି : ତୁମର ଏହି ଦିନଟି ମଜାଳିଆରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ବଡ଼ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଏକ ଶୁଭ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ନକରିବା ହେତୁ ଚାକିରିରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଚୋରି କିମ୍ବା ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ତୁମର ମନ ଗଭୀର ଜିନିଷ ଜାଣିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମ ମନରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଭୟ ଅନୁଭବ କରିବ | ପରିବାରରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ତିକ୍ତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଲାଭ ପାଇବେ | ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହେବ | ଆଜି, ଏକ ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ଆସିପାରେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ଏହା ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇଁ ସର୍ଟକଟ୍ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ବିପରୀତ ଫଳାଫଳ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ତୁମେ ଭାଇମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆପଣ ଭଲ ପାଉଥିବା କାହାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ବିଚାର କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସତେଜ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସୃଷ୍ଟି ଦ୍ୱାରା ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହେବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେବ | ଆଜି ଯଦି ତୁମେ ଜିଦ୍ ପରିବର୍ତ୍ତେ ସମାଧାନ କର ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ | ନିରନ୍ତର ପ୍ରୟାସ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ଆଣିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ତୁମ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସାହସ କରିବେ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି – ଆଜି ତୁମେ ସ୍ଥିର ଟଙ୍କା ପାଇବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଆଜି, ତୁମର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚତୁର ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ତୁମକୁ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଅଧିକାଂଶ ସନ୍ଧ୍ୟା ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ତୁମ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯେ କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ର ରଚିପାରେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | କିଛି ନୂଆ ଶିଖିପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *