July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ଯେବେ Vidya Balan ଥରେ ଭିକାରୀଙ୍କ ସହ ରାସ୍ତା କଡରେ ବସିକରି ମାଗିଥିଲେ ଭିକ, ତେବେ ହ୍ରିତ୍ତିକ୍ ରୋଶନ୍ ବି ହାତ ମିଶାଇବା ପାଇଁ କରିଦେଇଥିଲେ ମନା

ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିରେ ଦିଗଜ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ ଆଜି କେଉଁ ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡେ ନାହିଁ ଓ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ ନିଜ ଅଭିନୟର କ୍ୟାରିୟରରେ ବହୁତ ଭଲ ଭଲ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, ଓ ନିଜ ଅଭିନୟ ଓ ନିଜ ସୁନ୍ଦରତା ବଳରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ଦିୱାନା ବନାଇଛନ୍ତି, ଆଜିର ସମୟରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଙ୍କ ନାଁ ବଲିଉଡ୍ ର ଟପ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଷ୍ଟରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଛି, ବିଦ୍ୟା ବାଲନ ନିଜ୍ ଅଭିନୟରେ ଦି ଡାର୍ଟି ପିକ୍ଚର୍, କାହାନି, ଓ ଶେରନି ପରି ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ ବଢିଆ ଅଭିନୟ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିଣିଥିଲେ, ଓ ନିଜ ଶାନଦାର୍ ଅଭିନୟ ବଳରେ ଆଜି ବିଦ୍ୟା ବାଲନଙ୍କୁ ବହୁତ ପୁରସ୍କାର୍ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି ।

ବିଦ୍ୟା ବାଲନ ବଲିଉଡ୍ ର ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି ଯିଏ ନିଜ ଅଭିନୟରୁ ନିଜ ଭୁମିକାକୁ ଜିବନ୍ତ କରିବାର ଦକ୍ଷତା ରଖନ୍ତି , ବିଦ୍ୟାବାଲନଙ୍କ ଏହି ଉତ୍କୃଷ୍ଠ ଅଭିନୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ନିଜେ ଅନ୍ଦାଜା ଲଗାଇପାରିବେ ,ଥରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ ଏକ ଭିକାରୀର ରୋଲ୍ କରିଥିଲେ ଅସଲ ଜୀବନରେ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଭିକାରୀ ଭାବିନେଇଥିଲେ, ଓ ଏତିକି ନୁହେଁ ବିଦ୍ୟାବାଲନ୍ ଭିକାରୀ ଗେଟ୍ ଅଫ୍ ଦେଖିକରି ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଖୁଚୁରା ପଇସା ବି ଦେଇଥିଲେ, ସେମିତି କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ମନା କରି ତାଙ୍କୁ ଭିକ ମାଗିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କାମ କରିବାକୁ ଉପଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ।

କହିଦେବୁ କି ଏହି ଘଟଣା ସେହି ସମୟର୍ ଅଟେ ଯେବେ ବିଦ୍ୟାବାଲନ ନିଜ ଫିଲ୍ମ ବବି ଜାସୁସ୍ ସୁଟିଙ୍ଗ୍ କରୁଥିଲେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ସିନ୍ ରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଙ୍କୁ ଭିକାରି ରୋଲ୍ କରିବାର ଥିଲା ଓ ଏଥିପାଇଁ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ପୁରା ଭିକାରୀ ଗେଟ୍ ଅଫ୍ ରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ହୋଇ ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍ ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନ ପାଖରେ କିଛି ଭିକାରୀଙ୍କ ସହ ଯାଇ ବସିପଡିଲେ ଓ ସେହି ସମୟରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲନଙ୍କୁ କେହି ବି ଚିହ୍ନିପାରିନଥିଲେ, ଓ ବିଦ୍ୟାବାଲନ୍ ଭିକାରି ଲୁକ୍ ଦେଖିକରି ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଖୁଚୁରା ପଇସା ବି ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ।

ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଯେଉଁ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ତାହାକୁ ଜିବନ୍ତ କରିଦିଅନ୍ତି , ଓ ଏହି କାରଣରୁ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଭିକାରୀ ଭୁମିକା ଏତେ ଶାନଦାର୍ ଥିଲା କି ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଅସଲ ଜୀବନରେ ଭିକାରୀ ଭାବିବସିଲେ, ଫିଲ୍ମ ବବି ଜାସୁସ୍ ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଏକ ଡିଟେକ୍ଟିଭ୍ ରୋଲ୍ ନଜର ଆସିଥିଲେ, ଓ ତାଙ୍କ ସହ୍ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତା ଅଲ୍ଲୀ ଫଜଲ୍ ମୁଖ୍ୟ ରୋଲ୍ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ଯେଉଁ ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଭିକାରି ଗେଟ୍ ଅଫ୍ ରେ ରୋଲ୍ ନିଭାଉଥିଲେ ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ବଲିଉଡ୍ ର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ୍ ଓ ଅରବାଜ୍ ଖାନ୍ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ଅକ୍ଷମ ହେଲେ, ଓ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଭିକାରୀ ଗେଟ୍ ଅଫ୍ ସେହି ଜାଗାରେ ଚାଲିଗଲେ ଯେଉଁଠି ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ୍ ଫଟୋସୁଟ୍ କରାଉଥିଲେ, ଓ ଯେବେ ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇକରି ହାତମିଶାଇବାକୁ ହାତ୍ ଆଗକୁ କଲେ ତେବେ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ୍ ହାତ ପଛକୁ କରିଦେଇଥିଲେ

ତାପରେ ଟିକିଏ ସମୟ ପରେ ସେ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଙ୍କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ହାତ ମିଳାଇଲେ, ଓ ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ୍ ଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଲା କି ଯେଉଁ ଭିକାରି ସହ ସେ ହାତ ମିଳାଇଛନ୍ତି ସେ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ବରଂ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଅଟନ୍ତି ଏହା ଜାଣିକରି ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ୍ ପୁରା ଅଧିକା ଚକିତ ହୋଇଗଲେ, ଓ ଏହି ପରି ଭାବେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଅରବାଜ୍ ଖାନ୍ ବି ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଙ୍କୁ ଏହି ଭିକାରି ଗେଟ୍ ଅଫ୍ ରେ ଚିହ୍ନି ପାରିନଥିଲେ, ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ତ କଥା କହିଲେ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଶେଷଥର ଫିଲ୍ମ ରୋଶନି ରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ୍ ଏକ ଫରେଷ୍ଟ୍ ଅଫିସର୍ ରୋଲ୍ ନିଭାଇଥିଲେ, ଓ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ୍ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ୍ କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *